Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez velem állandóan ?

Miért van ez velem állandóan ?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy pasi aki nekem nagyon tetszik, mindigis láttam benne valamit csak mivel külföldön volt sokat így eléggé elérhetetlen volt. Alapból is fura volt sokszor eltűnt 1-2 napra hol beszéltünk hol nem valamikor 1 hónapig nem beszéltünk mert egyikünk sem írt. Aztán most úgy van hogy nemsokára hazajön végleg. Legutóbb amikor hazajött találkoztunk is, azóta teljesen megváltozott minden. Minden nap keres nem telik el úgy nap hogy ne beszélnénk. Észreveszem rajta hogy mostmár tényleg nagyon megfogtam amióta találkoztunk. Kezd minden jó lenni én viszont kezdem elvesziteni az érdeklődést. Olyan unalmas minden ilyenkor vagy nem is tudom. Ez miért van nálam?

Érzem hogy ez nem jó így meg szeretnék már végre én is valakit magamnak erre amikor itt a lehetőség már semmi kedvem az egészhez...

Mit tehetnék ez ellen ? És mi ennek az oka ?


ápr. 21. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább félsz, és hátrálsz.
ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
1+ A bizalmad megingott a fazon felé. Nem érzed stabilnak.
ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Téged is csak addig érdekel egy férfi, amíg meg nem szerzed? Aztán kukázod is, ha már nincs az egekben az adrenalinszinted a randikon? Nők...
ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Milyen állandóan? 1 esetről beszélsz.

Ha nem gyújt lángra, akkor hagyjad, időpocsékolás. Azért ne legyen, hogy csak legyen végre valaki.

ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert addig izgalmas amíg meg nem szerzed, aztán amikor érzed, hogy a tiéd , vége az izgalomnak, lehet neked olyan pasi kell akiért harcolni kell, akibe reménytelenül szerelmes lehetsz, akiért meg kell szenvedned!
ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék ezen változtatni de nem tudom hogy csináljam..
ápr. 21. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagy, ezen nem tudsz változtatni...szerintem, de te jobban ismered magad...5-os válaszoló voltam!
ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyébként általában mindig megszerzem amit akarok, így van ez pasik terén is. És ez most nem nagyképűsködés vagy bármi de általában mindig az a vége, hogy megőrülnek.

Ezt úgy értem hogy annyira szerelmesek lesznek hogy számomra már taszító lesz az egész és elmegy a kedvem mindentől.

Aki a legelérhetetlenebb abból is kihozom ezt valahogy.

Úgy érzem hogy most is ez lesz a vége. Nem szeretném ezt. Akarok egy normális nyugodt kapcsolatot és ő tényleg illik hozzám teljesen passzolunk. Nem szeretném ha "megbolondulnék"..

ápr. 21. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg szeretnel nagyon egy partnert, es mikor eltunt, az kivaltotta mindig a nagy erzeseket. De nem is tetszett annyira soha, csak a varakozas felturbozta a valodi erzeseket.
ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már megint az 5-os válaszoló vagyok :)

Az is lehet a szerelembe vagy szerelmes, tehát személybe nem tudsz bele szeretni, csak az érzésbe, a szerelem érzésébe...

ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!