Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan álltatok azokhoz az...

Hogyan álltatok azokhoz az osztálytársaitokhoz, akik állandóan betegek voltak, és rengeteget hiányoztak?

Figyelt kérdés

Éreztétek, hogy ez már inkább a kummantás/lógás kategória, vagy csak én voltam stréber?

Ráadásul beteg is alig voltam.


jún. 28. 20:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

Akkor most olyan választ írok amire verhetik a lepontozók.


"Én elnéztem rájuk és menőnek tartottam őket." Debil Pistike közmunkás


Most őszintén! Ilyen válaszra vártatok?

jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

9: Amúgy nem. Nálunk a hiányzó kummantók simán boldogultak az életben (mondjuk kétharmaduk), mert később benőtt a fejük lágya, rendes karrier, minden.

Csak mikor még nem, viseld el, hogy ők az osztálytársaid. Más párhuzamot is mondhatnék, csak ez már nem az a kategória.

jún. 28. 22:05
 13/32 anonim ***** válasza:
59%
12.: nálunk az összes kummantó a gyárban vagy a mekiben végezte. :D
jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
56%

Sosem érdekelt ha valaki lóg.

Gimiben pláne, de most sem különösebben.

Személy szerint úgy vagyok vele hogy inkább lógjon valaki, mint hogy betegen jöjjön be, aztán összefertőzzön, és én is sz0pjak a fájó torokkal és légzési nehézségekkel egy hétig.

jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
40%

#13 Az ilyeneket sose tudom elhinni, mert két esetben hozzák fel az emberek gyárat és a mekit:

amikor arról van szó hogy mindig a tipikus stréberek csúsznak le a legjobban, mert csak magolni tudtak, de nem voltak életrevalók - a gimi volt az életük csúcspontja.

Meg amikor a nemtörődöm diákokról van szó, akik azt kapták "azt kapták élettől amit megérdemeltek"


Valahogy mindenki pont a gyárban és a mekiben köt ki, mas "ciki" munkát ki se tudtok találni :/

jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%
15.: nekem mindegy, hogy elhiszed-e, vagy sem. Az nem változtat a valóságon.
jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy, csak nem igazán alakult ki velük semmilyen kapcsolatom. Volt egy csaj kozepsuliban, jófej volt, szimpatikus volt, de alig ismertem, mert nagyon sokat hiányzott. Mondjuk ő tényleg beteg volt, volt valami gond a szívével, sokat volt emiatt kórházban.
jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
35%

Itt tényleg ilyen NPC droidok vannak, akiknek gáz, ha lógsz a szar suliból. :D Én lógtam, és sokra vittem, a suli nem feltétlen jelent semmit, csak annak, aki csak úgy tud teljesíteni, ha közben fogják a kezét.


Ha meg olyan a munka, ahol szívsz a másik miatt, akkor a munkád a szar és a főnökök, nem az emberek.. A rendszeren, az életen kell változtatni, nem a másik embert kell nézegetni hogy mit csinál vajon az életével, miért nem jár be.


Volt egy srác a munkahelyen, aki mielőtt felmondott, ellógott kb 4 hétre táppénzre. Köcsögök voltak a főnökök, a munkatársak, a meló is szar volt, jól tette hogy kihasználta.

jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
37%
Sokat hiányoztam de mindig megvolt a 4es.
jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"Volt egy srác a munkahelyen, aki mielőtt felmondott, ellógott kb 4 hétre táppénzre. Köcsögök voltak a főnökök, a munkatársak"


Jól tették a főnökök és a munkatársak, hogy köcsögök voltak vele.

jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!