Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért tartják...

Az emberek miért tartják furcsának, ha valakinek nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Vagyis a mai világban egyre több a szingli ember, sztárok is nyíltan felvállalják és már nem annyira tabu egyedül élni, mint régebben, amikor kvázi elvárás volt, hogy családot kell alapítani. Sok kutatás is kimutatta, hogy az egyedüllétnek vannak pozitív oldalai is és egyáltalán nem igaz az, hogy a családosok kiegyensúlyozottabb életet élnének, sokszor egy válás jobban kikészíti őket idegileg, mintha egyedül lettek volna. Vagy a züllött emberek, pl. hajléktalanok közt is nagyon sokan családosok voltak, csak szépen utcára tették őket.

Ennek ellenére mégis hiába látják be sokan, hogy tök legitim dolog pár nélkül élni, mégis rokoni találkozókon ez szokott lenni az első kérdés, hogy "van párod, miért nincs, mikor lesz", stb. Villamoson is hallottam, hogy egy idősebb nő panaszkodott, hogy "a fia egyedül él és sajnos úgy tűnik ez őt nem zavarja". Nekem úgy tűnik ez egy komoly vízválasztó ma is, abban hogy ítélnek meg valakit és tudatosan hiába fogadják el, tudatalatt ezt továbbra is valamiféle problémának gondolják.



jún. 23. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Csak az idősebb generáció botránkozik meg ezen. Majd lassan kihalnak és nem lesz ezzel gond.
jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Felénk az a fura ha vki még nem vált el.

Nem forditva.

A munkahelyem 90%-ban nő 10%-ban pasi.


Ha volt is 1-2 aki hazasság gyerekek párkapcsolat, ma már bejelentették azok is hogy elváltak/szakítottak.

Még nem vagyok 2 éve a cégnél.

Már első nap is fura volt hogy jé van egy házas nő aki az első férjével van. hogyhogy nem hagyták még el ezt is gyerekkel?

Hát kellett hozzá 1 év.

jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A 10% pasi vagy más gyerekét neveli másik novel, a sajátjaitl után meg gyt-t fizet, vagy nincs senkijük évek ota sem.
jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

#1


Bárcsak az ő korukban is így lett volna, nem lenne ennyi zakkant ember.


Mindenféle félbolond ember csinált gyereket, meg fel sem fogták, hogy baj van az agyukkal.


Én már 10en évesen sem értettem miért akarnak párkapcsolatot az emberek, nem sok előnyét látom, csak nyűg, energia, amit karrierbe fektethetsz, szórakozásba, sportba.


Na persze sokan azért élnek együtt valakivel, hogy megéljenek, de ez szánalmas.

Sokan hozományvadászok, aztán eljátsszák a nagy szerelmet.

Ez olyan kínos. És a szüleik beveszik, hogy minden úgy van, ahogy a gyerekük meséli.

jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ja meg a másik is 2 is bejelentette hogy közelebb koltozik a céghez. Na hogyhogy? Hát válunk és itt vesz lakást.


1 éven belül 3 válás.

A többieket meg már eleve ugy ismertem meg is hogy férj kanyarban sincs.

jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezaz idősebb generációnál fordul elő leginkább.


A többi ember magasról lesz@rja, hogy valaki egyedülálló e.

jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szex undorral nekem az a furcsa ha vkinek van
jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szolovjov ***** válasza:
0%
#4 Aztán az ilyen hozzáállással csodálkozunk, hogy kihalnak a nemzetállamok és a helyünket feltöltik bozótnégerekkel.
jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Talán azért, mert jó valakihez odabújni, akit szeretsz. Csodálkozunk sokan, hogy valaki ebből önszántából kimarad.
jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Minden tiszteletem a szingliké!
jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!