Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet nem jó a kategória. M...

Lehet nem jó a kategória. Mit kellene tennem? Hogyan álljak a saját lábamra?

Figyelt kérdés

A helyzetem az, hogy szinte minden közeli rokonom meghalt.


Van pár barátom, de igazán közeli nincsen.


Van egy párkapcsolatom, amiben benne ragadtam. Szeretem az illetőt, de az életstílusa nem passzol az enyémhez.


Sokszor elmenekülnék, ez akkor van, amikor besokallok.Úgy érzem lehetne másként.


Viszont nincsen semmi segítségem.


Egy szekrényt nincsen aki segítene arrébb tennem.


Menjek a vakvilágnak?


Van vagyonom, van ingatlanom,

viszont megrémít az egyedüllét.


Megrémít, hogy mindent egyedül oldjak meg.


Minimálbért keresek. Korábban többet kerestem, de gondoltak egyet, hogy felvesznek inkább 15 napossal embereket, engem elengedtek.


Nagyon nem egyszerű egyedül boldogulni.


Félreértés ne essék, nem érdekből vagyok vele! Szeretem. De az ahogyan ő él, abban én szenvedek.

Viszont nem merek kilépni ebből a kapcsolatból. Úgy érzem megbánnám.


Viszont ő nem képes kompromisszumot kötni. Mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja. Szörnyen lusta. Nem javít meg semmit. Szakembert sem hajlandó hívni.


A ház amortizálódik. Szégyellek bárkit beengedni.


Mondok példákat.


Amikor szivárgott a víz a vezetékből és már dobta le a vakolatot, akkor erre azt mondta, hogy majd bevízkövesedik és eláll...


A kádunk lyukas. Én javítottam be, de nagyon gáz.


Én facsavaroztam meg bútort.


A függyönykarnis kiszakadt, fel van a radiátorhoz kötve.


A fürdőszobában hullik a vakolat, folyik a kátrány a kéményből.


Egy jólszituált emberről van szó.


Nem hajlandó semmit csinálni.


Menekülnék legszívesebben nem így akarom leélni az életemet.


Volt, amikor elköltöztem.


Megőrültem nélküle. Egyedül.


Nekem az is szenvedés, hogy vele élek, de nélküle is.


Ha újat keresek, honnan tudhatom, hogy jobb lesz?


Félek, hogy egyedül mi lesz velem.


Lehet, hogy társfüggő lettem.


Nem merek lépni. Közben szenvedek. Nem fog megváltozni.


Volt, hogy kimostam a hajamat a kátrány meg ráfolyt a hajamra..


Ha ezt olvasnám elborzadnék.


Nem tudom hogyan kezdjek új életet.



jún. 19. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Kezdésnek a kapcsolatfüggőségedet küzdeném le, aztán lezárnám ezt a kapcsolatot. Keresnék olyat akivel passzolnak a dolgok. Munka, barátok terén is megpróbálnék fejlődni már most, de később mindenképpen.


Mik a terveid a jövőre? Mit szeretnél elérni? Akarsz gyereket (így)?

jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék alapból gyermeket.


Több szakmám van, azt látom, hogy nincsen stabil munkahely. Gondolnak egyet és leépítenek.


Szeretnék egy boldog párkapcsolatot, stabil munkahelyet. Biztonságot.


Nem akarok palotában élni, de szeretnék szép, rendezett körülményeket.

jún. 19. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Vedd fel a kapcolatot Orbán Ráchellel,őt kérdezd.
jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Mi tart vissza,h te csinald meg a dolgokat? Vagy felemeld a telefont es kihivj valakit?


Biztos nem tiltja meg,h kihivj vkit vagy megcsinald.


Ebreszto. 2024-ben a no is ugyanugy megszerelhet barmit . Haladj a korral es csinald meg. Nokent irom.

jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem engedi, hogy hívjak bárkit. Amit tudok, azt meg is csinálom. De lehet, hogy ezt kellene tennem. Hívni valakit.
jún. 19. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Kié a ház, amiben most laktok, az övé?

Ha az övé eszedbe ne jusson költeni rá és helyre hozni, csinálja ő ha akarja! Te meg hagyd el, lehet, hogy rossz lesz egyedül, de ennél még az is jobb, biztos hogy találnál nála normálisabb embert is.

jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Úristen, nem lehetsz ennyire élhetetlen! Hogy képzeled így a jövődet? Mi az, hogy "nem engedi"???? Ez egy elképesztően durva nonszensz! Már attól megkönnyebbülnél, ha letennéd ennek a kártékony nemkapcsolatnak a terhét! Ki vagy e ebben a kapcsolatban? Csicska? Menj pszichológushoz haladéktalanul, ha egyszer van vagyonod! Most is egyedül vagy, nem látod??? Csak még a véredet is szívja, és teljesen ellehetetlenít! Kidobod. Most. Mi az, hogy elköltöztél? Nem a tiéd a ház? Fú, de felbosszantottál ezzel az önsorsrontó tutyimutyisággal! Senki nem fog megmenteni, kimenekíteni! Magadnak kell!
jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Figyu, most kicsit veled érzek, mert nekem sincs túl sok épkézláb rokonom, akire számíthatnék, csak egy-két barát, de ez, amiben élsz nem élet, hanem vegetálás. Lehet a párod szívesen él úgy, mint a cigányok, de te nem vagy köteles. Azt tedd, hogy megfogod szépen a telefont, felhívsz egy költöztető céget, aki szépen elviszi a cuccaidat A-ból B-be, ezt a barmot kidood, mint macskát szarni és a következő hívásod egy szakember. Úgy, mint pszichológus. Ennél jobb vagy, mint hogy így legyél csak egy toxik függő kapcsoltban.
jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Akik nagy penzzel almodnak azok meg is kapjak. Csak meg kell mozdulni. Es szabalyosan mindent.
jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!