Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért tesznek ki...

Az emberek miért tesznek ki magukról olyan képet a facebookra amin kifejezetten előnytelenül néznek ki?

Figyelt kérdés
Van olyan aki havonta új profil képet tesz ki. Egyiken rosszabbul néz ki mint a másikon. Van olyan aki olyan képet tesz ki magáról amin látszik az orr szőrzete. A képeken kifejezetten slamposak. De mindig teszik ki magukról. Mutogatják mennyire rosszul néznek ki. Pedig jobb lenne ha kitennének magukról egy jól sikerült képet és azt nem cserélnék le. Nem látná akkor bárki mennyire rosszul néz ki.
máj. 28. 19:18
1 2 3
 21/21 Cubina ***** válasza:

Ezt azért van, mert a celebek között elterjedt a szokás, hogy smink nélkül, kócosan, taknyosan, covidosan, táskás szemekkel, éppen felébredve fotózzák magukat, hogy megmutassák, felvállalják magukat ilyen állapotban is. „Szép vagy úgy, ahogy vagy” mottóval, közben meg felismerhetetlenek az előnytelen képeken.

Az emberek meg majmolják ezt, átestek a ló túlsó oldalára.

Kellene egy arany középút, ami a mai világban semmilyen téren nincs meg.

Nem kéne agyon filterezni a képeket, de azért igénytelennek sem kéne kinézni rajtuk. Olyan fotókat kéne csinálni, ami a normál állapotban tükrözi az embert, ahogy a mindennapokban kinéz.

Nekem is ilyen képem van kint a facebookon, amit félévente szoktam cserélni, hogy tükrözze az aktuális kinézetemet. A régebbieket is fent hagyom, így azt is látják mások, hogy mennyit változtam az idő múlásával (ha esetleg olyasvalaki szeretne rám találni, aki ezer éve nem látott).

tegnapelőtt 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!