Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért tesznek ki...

Az emberek miért tesznek ki magukról olyan képet a facebookra amin kifejezetten előnytelenül néznek ki?

Figyelt kérdés
Van olyan aki havonta új profil képet tesz ki. Egyiken rosszabbul néz ki mint a másikon. Van olyan aki olyan képet tesz ki magáról amin látszik az orr szőrzete. A képeken kifejezetten slamposak. De mindig teszik ki magukról. Mutogatják mennyire rosszul néznek ki. Pedig jobb lenne ha kitennének magukról egy jól sikerült képet és azt nem cserélnék le. Nem látná akkor bárki mennyire rosszul néz ki.
máj. 28. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők nem látják annak.
máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Az orrszőrre nincs mentség. Totál adom. Én sem értem az ilyeneket. Időseknél még csak csak megérteném, de fiatalok is tesznek ki magukról ilyen képet.
máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Azért tegyük hozzá, annak is van valami baja, aki ilyen gyakran cserél profil képet.
máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
#3 profilképem 5 éves. Előtte 8 évig volt ugyanaz. Aszem én a másik véglet vagyok xD
máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
4-es! Az enyém 8 éves :DD Előző voltam.
máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem akarok senkit megbántani, de itt gyakorin legtöbbször a "soha nem használom a Facebookom" emberek vannak, akik amúgy ugyanúgy neten lógnak közben :D
máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő ki, hogy használja a közösségi oldalakat. Van aki rendszeresen aktualizálja, van aki nem foglalkozik vele.


Pont mint az élet minden más területén, van aki élete végéig elvan a bútoraival, más 2 évente házat újít. Van aki évekig hord egy ruhát más meg minden nap új ruhában, új frizurával jelenik meg.


Most ez, hogy ki hogy néz ki... A Facebook oldalad privát, nincs előírás, hogyan kell kinézz rajta.

máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ilyen alapon feltehetjük a kérdést, miért tesznek ki az emberek jól sikerült képet ha valójában nem is úgy néznek ki.


Mondjuk akkor meg azt kérdezné meg a kérdező, hogy miért tesznek ki olyan képet, amin jól néznek ki, ha amúgy nem néznek ki jól :D

máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy ők nem látják előnytelennek a saját fotójukat. Lehet, hogy elfogultak magukkal szemben. Az is lehet, hogy a rosszul sikerült fotóhoz is szeretnék az elismerést a pozitív visszajelzést.
máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Polgárpukkasztás, megnevettetés vagy trollkodás. Ezek állhatnak a dolgok hátterében.
máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!