Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért tesznek ki...

Az emberek miért tesznek ki magukról olyan képet a facebookra amin kifejezetten előnytelenül néznek ki?

Figyelt kérdés
Van olyan aki havonta új profil képet tesz ki. Egyiken rosszabbul néz ki mint a másikon. Van olyan aki olyan képet tesz ki magáról amin látszik az orr szőrzete. A képeken kifejezetten slamposak. De mindig teszik ki magukról. Mutogatják mennyire rosszul néznek ki. Pedig jobb lenne ha kitennének magukról egy jól sikerült képet és azt nem cserélnék le. Nem látná akkor bárki mennyire rosszul néz ki.
máj. 28. 19:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azért havonta nem cserélem, de mostanság sűrűbben. Anno nekem is évekig ugyanaz volt (amin jóformán csak a szemem látszott). De akkor még nagyon nem tetszettem magamnak. Mostmár negyven kilóval könnyebben jobban elfogadom magam...

Szerintem az egyáltalán nem baj, ha valaki meg van elégedve magával, persze ameddig nem csap át beképzeltségbe...


Van egy ismerősöm, 16-os profilképpel. Akkor is szép volt, de most még sokkal jobban néz ki. A haja is más egyébként, szóval szerintem teljesen kézenfekvő lenne a profilkép frissítés, de de valamiért mégsem teszi. Pedig én csináltam róla jó képeket, amiket el is kért, de nem használja őket.

Fura.

máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ők maguk nem látják, hogy rosszul sikerült képet posztolnak. Mint ahogy azt sem veszik észre, hogy a háttérben ott szárad a bugyi meg a mackónadrág. A szobabiciklin száradó törölköző. A konyhában meg a bal fülük mellett a háromnapnyi mosatlan edények virítanak.
máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a profilkép általában a szűkebb ismerősi körnek szól, akik amúgy is tudják hogy nézek ki. Azt meg pont leszarom, mit gondolnak erről olyan emberek, akiknek anonim oldalon kell megkérdezni ismeretleneket, mit gondolnak erről.


Nekem volt olyan profilképem amin bár szarul néztem ki, megvolt a maga kis története, amit ismertek azok akik ismernek engem. Aki meg nem, az simán megjegyezte, hogy milyen szar kép, cseréljem már le.

máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
Önértékelési zavar
máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk ők jónak találják és nem érdekli őket más véleménye.
máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
Olyasmi lehet 14-es. Visszaigazolás a külvilágtól.
máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#6 én pl nem mondtam, h nem lógok a neten, facebookot is használom. Azt mondtam, h a képeim nem érdekelnek.

#4

máj. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sok emberről nem lehet jó képet csinálni
máj. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is szoktam pörgetni a face-t ez nem is kérdés. Ezer éves képeim vannak. Soha nem osztok/posztolok semmit.
máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted az új műmelléről/medencéjéről/szaunájáról és a fagyikájáról meg a kávécskájáról miért pakol ki? Mindenki tudja, hogy az 50-55 éve alatt semmit nem dolgozott max a GYES miatt egy évet. A férjecskéje mindig kitartotya, akit most letartóztattak, hamarosan hosszú évek várnak rá az egyik börtönben. Na majd nem fitja ezek után a mellére. 20 éve nincs, amit felmutasson.
máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!