Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mi akik most vagyunk 30...

Vajon mi akik most vagyunk 30 évesek, kevésbé fogunk látványosan megöregedni és szebbek leszünk 50/60evesen mint az előző generációk?

Figyelt kérdés
Gondolok ezalatt olyanokra, hogy a változatosabb étkezés, vitaminok, napvédők jobb hozzáférhetősége miatt, tudatosabb élet hatására vajon lesz e látványos különbség az öregedésben? Ugye az ő fiatalkorukban nem sokat tudtak a nap káros hatásairol,mindenki agyba fobe napozott,nem tudtak olyan valtozatosan se étkezni,nem voltak tisztában az egeszsegukkel kapcsolatban olyan dolgokkal amiket azóta megallapitott a tudomány. Ezek vajon látható változást fognak hozni a kulsonkben?
máj. 24. 09:24
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
68%

Akinek van sok pénze és ezt ki is használja (nem csak zabálásra költi) az sokkal fiatalabbnak fog kinézni, mert rengeteg lehetősége van edzeni, egészséges étrendet kialakítani stb.

Olyan szépészeti beavatkozások vannak amik nem voltak a 70-es, 80-as években, de még a 90-es évek elején sem. Ma már kollagént isznak az emberek meg tonnaszámra szedik az étrendkiegészítőket.

Egy csomó nő van aki 40-50 évesen is nagyon szép, mert feltöltetik az arcukat hialuronsavval, vagy létezik szálbehúzásos arcfiatalítás és egyéb műtét nélküli arckezelések amik minimum 10 évet fiatalítanak azon akinek van erre pénze. Ilyen beavatkozások nem voltak régen. Plusz a plasztikai sebészet is fejlődik, egyre kisebb beavatkozással egyre jobb eredményeket tudnak elérni.

Úgyhogy ma már minden adott ahhoz hogy valaki egyre jobban nézzen ki, lassabban öregedjen, csak legyen elég pénze és ne legyen lusta, ennyi a titok.

máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

A 70-es években már bőven idejártak nyugat- európából is orvoskozmetikai kezelésekre azok akik a kinti árakat nem tudták vagy akarták megfizetni.

Most meg a csillagos ég a határ valóban ha van pénzed. Teljes vér és szervcsere lehetőség is akár.

De aki büszkén hirdeti, hogy milyen ősi vér csörgedezik benne, kukkantson csak el egy véradó állomásra, kik várakoznak ott és adják el az egészségüket szép apránként.

máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
57%
Sokan nem fognak megöregedni, mivel a szolárium nem túl egészséges dolog.
máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
33# de ezt is tudjuk. Tény hogy a kérdésem ugye csak úgy releváns,ha az illető tisztában van vele mi káros,mi egészséges és ahhoz tartja magát. Aki szolizik, pedig tisztában van vele, hogy öregiti a bőrt,az így járt
máj. 24. 10:29
 35/47 anonim ***** válasza:
76%
Ez szerintem genetika kérdése: van, aki szépen öregszik, van, aki nem. Nyilván az is számít, valamennyire, ki mennyire figyel oda az egészségére. Ennyi.
máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
0%
A szolit sem kell túltolni és akkor nem lesz szétaszalódva a bőr. Ha valaki egy hónapban kétszer befekszik pár percre, attól nem lesz öregebb. Írtam már előrébb, hogy 28 vagyok, 18-22-nek nézek ki és minden pasim elmondta, hogy bababőröm van :D Pedig szoktam szolizni.
máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

36: Majd szóljál 40 évesen.

Szolis ismerőseim 40 évesen már tök ráncosak, mint egy idős nő. Akik meg nem szoliznak simán kinéznek 30-nak.

máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Kérdező úgy értettem, hogy lesz sok szolis aki nem éri meg az öreg kort. [link]
máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
#37 hm, én nagyon sok nem szolizós, de ráncos 40 évest is ismerek. Nem ezen múlik. A szolitól csak akkor aszalódsz szét, ha túltolod és heti szinten jársz folyamatosan.
máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
A bőrrák nyílván nem játék. De a cigitől is megb.szódik sok ember bőre.
máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!