Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen flegma, bunkó ügyinté...

Az ilyen flegma, bunkó ügyintéző mégis mi a francot képzel magáról?

Figyelt kérdés

Egy teljesen általános ügyben kértem volna segítséget, összesen vagy 2-3 rövid kérdést tettem fel neki és úgy beszél velem, mintha retardált lennék, vagy kisegítőbe járnék. Hogy nem tudom érti-e, felfogta-e, meg ilyen stílusban, meg lenézően kommunikál velem. Mi a rossebet képzel ez magáról? Mégcsak nem is voltam bunkó..

Aki ennyire embergyűlölő, az miért megy ügyintézőnek, miért foglalkozik emberekkel?? Neki ez a munkája, a DOLGA, nem én teszek neki szívességet, hanem ő nekem!



febr. 12. 15:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehet, hogy veled van a baj? Ha mindig mindenhol veled bunkók, akkor lehetséges, hogy nem 100 ember megy szemben az autópályán, hanem te.


Másrészt ilyen területen dolgozom. Tudod hányszor van az, hogy elmagyaráznok valamit, de full érzem, hogy SEMMIT nem ért belőle? És tudom, hogy ha most nem érti meg, akkor a gyökerebbnél gyökerebb kérdéseivel fog visszatelefonálni, lehetőleg éjjel és vasárnap és ünnepnap?

Másrészt igen, az ügyfelesnek az a dolga. DE! Nagyon sok "kedves" ügyfél azt hiszi, hogx az ügyfeles bármit megtehet. Kvetelnek dolgokat, amiket nem csak hogy nem szabad megtennem, kirúgnak a pcsába érte. ÉS nem érti az isten barma, pedig elmondom, hogy nem tehetem meg és csak követeli.


A 23 jól mondja. Konkrétan hallottam ember szájából, hogy "én fizetek maguknak, szóval azt csinál, amit mondok és kész". Úgy, hogy aláírt egy szerződést és ellentétes dolgot kér tőlem.

febr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
31: Akkor kapcsold ki a telefont hétvégén, meg ünnepnap!! Senki sem kötelez arra, hogy munkaidőn kívül ügyeket intézz és telefonokat vegyél fel, hiszen akkor nem dolgozol!
febr. 13. 10:15
 33/39 anonim ***** válasza:
Na, akkor ki a bunkó? Mert ezek szerint a kérdezö!
febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
54%

32-es, de dolgozom, mert mi olyan területen vagyunk, ahol 24 órában, 365 napban van munka.


Amúgy meg a válaszod alapján látszik, hogy ideggyenge, hisztis kislány vagy. Ezek után nem döbbent meg, hogy mindenhol konfliktusod van.

febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
6%

34: "mi olyan területen vagyunk, ahol 24 órában, 365 napban van munka"


Egy pillanat!

A készenlét/ügyelet is a munkaidő része! Általában egy csökkentett óraszámmal, de beleszámolják a munkaidőbe.

És ezen felül jár mindenkinek a pihenőidő ill. a szabadnap.

Ennyi erővel akkor az ilyen munkakörben dolgozó sosem mehet el pl. színházba, mivel ott le kell némítania a telefonját? Abszurdum!

Van munkaidőd, lehet ezen felül készenléti időd, aztán telefon kikapcsolva és következő nap reggel olvasod el a válaszokat vagy hívod vissza, aki keresett. Nem miniszterelnök vagy te, aki nélkül megáll az élet, ha pár órán át elérhetetlen.

febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
54%

35-ös. Nem dolgozom minden nap, de minden nap van bent valaki. Érted? A szolgáltatás maga 24 óra/365 nap. Mindt mondjuk egy nővér, ott sem MINDENKI van bent állandóan, de olyan sosincs, hogy nincs bent senki.


Sosem állítottam, hogy minden egyes ügyet én intézek, de nekem egyértelmű, hogy pl. az éppen aktuális hétvégés/éjszakás kollégákat sem szopatom be azzal, hogy a kedves ügyfélnek pont vasárnap este 10-kor jut eszébe, hogy amúgy mégsem értette meg, amit elmagyaráztam neki.

febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
6%

"Nem dolgozom minden nap, de minden nap van bent valaki."


Akkor miért nem ő intézi el az ilyenkor érkező munkát? Azért van bent, nem?

Pont a nővér (kórházi ügyelet) remek analógia. Ha valaki nincs ügyeletben, akkor nem az ő dolga bármelyik beteg problémáját megoldani. Hanem azé, aki bent van.

Ha te magadat azzal szívatod, hogy akkor is intézkedsz, amikor nem a te feladatod lenne, vagyis ennyire nélkülözhetetlennek képzeled magad, az a te bajod. Akkor viszont ne panaszkodj, mert ezt te csinálod magadnak.

febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Nem az ő dolga, de ha én meg tudom oldani 1 telefonhvással, ha mondjuk visszakérdezek, hogy biztos érti-e, akkor megteszem és nem generálok a többieknek még plusz munkát.

Nálunk az természetes. Én sem örülök, ha a másik nem végez teljeskörű munkát, ezért nekem kell még pluszban "lapátolni" utána.

febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
52%

A magyarok többsége indokolatlanul beképzelt, de legalább bunkó is mellé.


Az ügyintézők többsége meg nem az eszéről híres, ezt tapasztalatból mondom. Mérnöki területen dolgozom, és gyakran kerülünk kapcsolatba ügyintézőkkel, akik max. vmi gyenge diplomával rendelkeznek: többségük sötét, mint az éjszaka, türelmetlen, beképzelt.

Az is meghaladja a képességeiket, hogy h 'x' nyilatkozat kérünk, de 'y'-t küldjön, van, hogy levélszámot képesek összekeverni a helyrajzi számmal.

febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!