Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen flegma, bunkó ügyinté...

Az ilyen flegma, bunkó ügyintéző mégis mi a francot képzel magáról?

Figyelt kérdés

Egy teljesen általános ügyben kértem volna segítséget, összesen vagy 2-3 rövid kérdést tettem fel neki és úgy beszél velem, mintha retardált lennék, vagy kisegítőbe járnék. Hogy nem tudom érti-e, felfogta-e, meg ilyen stílusban, meg lenézően kommunikál velem. Mi a rossebet képzel ez magáról? Mégcsak nem is voltam bunkó..

Aki ennyire embergyűlölő, az miért megy ügyintézőnek, miért foglalkozik emberekkel?? Neki ez a munkája, a DOLGA, nem én teszek neki szívességet, hanem ő nekem!



febr. 12. 15:08
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
85%

Hajdanán:"Magyarországon az 1 főre jutó bunkók száma 2."

Hofi Géza

Manapság:van az már 10 is.

febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
És mégha szembe is szállnék egy bunkóval, jön helyette 100 másik.. Én nagyon belefáradtam az ilyen emberekbe és nem értem, hogy miért léteznek ilyen emberek..
febr. 12. 15:51
 23/39 anonim ***** válasza:
83%

Én ma ügyintézőként belefutottam, hogy segítsek megoldani, de érdemi információt nem tud adni, csak hozzávetőlegesen, és aláírt egy papírt, amit nem úgy gondolt, hanem máshogy. És sokadszorra is ugyanoda jutottunk vissza, hogy nem úgy gondolta, ahogy aláírta, és szerinte kinek kellene megoldania (aki nem én vagyok) azt, amit ő elfogadott (ahogy nem gondolta).

Gyakorlatilag úgy ment el, hogy én vagyok a hülye, aki nem segített neki érdemben (csak kiderítettem, hogy egy papírt honnan és hogyan tud kikérni, illetve hova tud a panaszával fordulni). De azt legalább tök nyugodtan (nem) tettem.

febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem kell ügyintézőnek menni, nem kell emberekkel foglalkozni, ilyen egyszerű.. Lehet menni a gyárba, ott megengedett az ilyen otromba stílus.
febr. 12. 16:01
 25/39 A kérdező kommentje:
Az egész életem azzal telt, telik, hogy ilyen bunkó és agresszív embereket kerülgetek. Tökmindegy hova megyek. Munkahelyen is mindig ez volt, tucatnyi példát tudnék kapásból felsorolni. Magánéletben is. Nem bírom már..
febr. 12. 16:39
 26/39 anonim ***** válasza:
25%

11: "Ilyen emberekkel van tele az egész világ..."


Kérdező, ez hazugság.

Az emberek (ügyintézők, szolgáltatók stb.) kis része ilyen. Döntő többségük korrektül, sőt kifejezetten segítőkészen viszonyul az emberek problémájához.

Ha te mindenhol ellenséges légkört találsz, akkor el kéne gondolkodnod, mert benned van a hiba.

És innentől már csöppet sem vagyok meggyőződve arról, hogy a nyitóban leírt eset valóban úgy volt-e, ahogyan te láttad. Az összes kommentedben csak szidod az ilyen munkát végző embereket. Ezzel inkább magadat minősíted.

febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem eléggé nagy esélye van, hogy a kérdezö a hunyó, egyrészt nem írja le a konkrét esetet, másrészt nagy a szája, de ott meg csak behúzta fülét-farkát, ahelyett, hogy normálisan reagált volna.
febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem sok értelme lett volna a felettesének szólni, mert az ilyenek általában összezárnak. Utólag meg már felesleges. Semmi következménye nem lett volna, még engem basznak le amiatt is, ha szóvá teszem a sértő hangnemet..
febr. 12. 16:50
 29/39 anonim ***** válasza:
60%
A hiba ezek szerint BENNED van, ha mindenhol mindenkinek problémája van veled
febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem megy máshova,mert nincs más lehetősége. De amugy azt érzem,hogy te is eléggé paraszt lehettél vele.
febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!