Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen flegma, bunkó ügyinté...

Az ilyen flegma, bunkó ügyintéző mégis mi a francot képzel magáról?

Figyelt kérdés

Egy teljesen általános ügyben kértem volna segítséget, összesen vagy 2-3 rövid kérdést tettem fel neki és úgy beszél velem, mintha retardált lennék, vagy kisegítőbe járnék. Hogy nem tudom érti-e, felfogta-e, meg ilyen stílusban, meg lenézően kommunikál velem. Mi a rossebet képzel ez magáról? Mégcsak nem is voltam bunkó..

Aki ennyire embergyűlölő, az miért megy ügyintézőnek, miért foglalkozik emberekkel?? Neki ez a munkája, a DOLGA, nem én teszek neki szívességet, hanem ő nekem!



febr. 12. 15:08
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Ilyen emberekkel van tele az egész világ, állandóan csak rombolnak és senki se mer szembeszállni az ilyen lényekkel, mert mindenki fel tőlük..
febr. 12. 15:30
 12/39 A kérdező kommentje:
* fél
febr. 12. 15:31
 13/39 anonim ***** válasza:
64%
Te miért félsz tőlük? Miért nem szállsz szembe? Miért nem mondod meg a véleményed és mész a főnökéhez?
febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
13# Mert eleve ilyen szituációnak meg sem kéne történnie, hogy egy emberekkel foglalkozó ügyintéző ekkora paraszt..
febr. 12. 15:33
 15/39 anonim ***** válasza:
82%
Te is félsz tőlük és nem mersz konfrontálódni. Abszolút látszik ez. Elfojtod, aztán kibaszod ide az idegen térbe. Mégis miért gondolod, hogy a változást ez fogja hozni? Hogy 30 kommentből egyetértenek 25-en? Nem. A változást a változtatás hozza. Hogy te változtatsz és ott azonnal jelzed, ha nem tetszik a stílus.
febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
#15 De nem tudok mit kezdeni az ilyen szituációval, annyira ledöbbent. Teljesen lefagyok az ilyentől, nemhogy reagálni tudnék bármit is..
febr. 12. 15:38
 17/39 A kérdező kommentje:
És nem hiszem el, hogy ettől neki jobb napja lesz. Ha meg előttem felidegesítették más ügyfelek, akkor ne rajtam verje le a port!
febr. 12. 15:41
 18/39 anonim ***** válasza:
76%
Tudom. Nincs eszköztárad az ilyen szituációk kezelésére. Mert máshogy neveltek. Mást hoztál. Hogy te akkor is legyél csendben, ha megalázás ér, nem illik visszaszólni, meg lesüllyedni a szintjükre. Ehhez hasonló hibás torzításokkal van tele az elméje sok embernek. A valóság viszont az, ahogy az egyik kedvenc művészem, Náray Tamás mondja: "Az úri modor egy tiszteletlen bugrissal szemben olyan luxus, amit ő nem engedheti meg magának. És ő nem is érti". Magyarul mindenkivel olyan nyelven kell beszélni, ami megért. A tahók a tahó nyelvet. Ettől te még nem leszel az. Ez csak egy határmeghúzás. Egy eszköz a sok közül.
febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
15%
Konkrét eset ? Lehet hogy fordítva volt az .
febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem kérdező magadra vagy igazán dühös, mert itt az interneten háborogsz de a való életben nem kéred számon azt aki veled tiszteletlen volt/nem véded meg magad. Nem ordítani kell, mert az nem old meg meg semmit, csak másokat zavarsz vele. Ha úgy érzed hogy hogy valaki tiszteletlen veled akkor állj ki magadért, nem kell agresszívan, csak hogy észre vegye magát az illető.


Ezeket nem bántásból mondom, fiatal koromban én is ilyen voltam.

febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!