Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak emberek így elhízni?

Hogy tudnak emberek így elhízni?

Figyelt kérdés
Járom az utcákat és rengeteg elhízott embert látok, főleg nőket, valahogy nem értem hogy jutnak el ide az emberek volt hogy én is elkezdtem hízni de pár kiló után megálltam, sportoltam nem ettem... Oké hogy van hormon és egyéb betegségek, de azokat meg szerintem lehetne kezelni...
2023. aug. 30. 20:31
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
76%

A magyarok inkább dumában, nagyképűsködésben jók..Amikor valamiért tenni kéne, a legtöbb embernél már megáll a tudomány.

Ez látszik az ország állapotában meg azon is, hogy nagyítóval kell keresni a sportos kinézetű embert..


Természetesen senkinek nincs pénze ideje egészségesen táplálkozni blablabla.. Van olyan ismerősöm, aki meg akarta magyarázni, hogy csak karácsony táján tudna egészségesen kajálni, amikor meg elutazunk vhova, 2 óránként kebabot meg péksütit vesz, és kólát iszik hozzá.


A másik meg az, hogy az átlag magyar borzasztóan igénytelen és tájékozatlan. Csak szélsőségekben tud gondolkodni,vagy összevissza zabál, vagy salátát eszik és éhezik, vagy elkezd eszetlenül túlsúlyosan futkosni normális étrend nélkül.

Számomra az is elképesztő, hogy ennyi albán pékséget tartunk el.

2023. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
50%

#29

Számold a kalóriákat. Ne egyél többet, mint pl. 2000-2500 kalória.

2023. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
25%

"Van olyan ismerősöm, aki meg akarta magyarázni, hogy csak karácsony táján tudna egészségesen kajálni"


Pont Karácsonykor, amikor a pulykától kezdve a diós bejgliig minden oda van rakva! 8I

2023. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

#25 "Komolyan, nem vagy valami okos."

Ez inkább rólad mondható el, ugyanis a kérdező ezt írta: "én is elkezdtem hízni de pár kiló után megálltam, sportoltam nem ettem."


Tehát de, a kérdező éheztette magát és most ettől jobb embernek gondolja magát az elhízott magyar lakosságnál. Pedig ez a hozzáállás szánalmas, mert más gyengyeségein csámcsogni visszataszító. Ez olyan, mintha nemdohányzó létemre én büszke lennék magamra azért, mert nem dohányzok, a dohányosok milyen szánalmasak, hogy ártanak az egészségüknek stb., de bezzeg én! Én aztán tudom, hogy mi a jó a szervezetemnek és ezért jogosan taposok bele másokba.

2023. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
45%

Nem jogosan taposok bele, de azért tudom hogy jobban csinálom.

Csak azért bántani valakit mert "jobb" vagyok, értelmetlen!

Akkor már minek? Nem elég hogy jobb vagyok?

Amúgy az a másik (akit bántok), másban előz le engem!

Például a 200 kilós Ödönke egy számítástechnikai zseni!

2023. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
33%

#34


Ha te is többet ennél holnaptól, mint szoktál, te is elkezdenél hízni. A kérdező rájött, hogy többet evett, mint amire szüksége van, azért hízott, és onnantól kezdve már nem evett annyit.


Csak hogy megértsd: a szervezetednek pl. 2500 kalória szükséges, hogy ne hízzon. De ha egy hónapig napi 4000 kalóriát ennél és nem mozognál semmit, akkor meghíznál. Ilyen egyszerű.


Tehát kevesebbet kell enni, de ez nem egyenlő az éhezéssel.


Érted már?

2023. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
16%

#36-os


Te nem érted sem a kérdező stílusa mögött meghúzódó nárcisztikus jellegű beállítottságot, sem a kommentem lényegi részét.

Attól, hogy elkezdett diétázni, mikor észlelte, hogy felszedett pár kilót még nem lesz jobb ember, mint az általa lenézett és gyűlölt dagadt, kövér emberek. Ez volt a mondandóm lényege.

Kiszedtem az éheztetés szót, hogy te is felfogd. Most már világos?

2023. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
79%

31-es vagyok.


34/37:


Fogalmam sincs, miért érint ennyire érzékenyen a téma, de pont a hozzád hasonló miatt hagyják itt az értelmesebb emberek az oldalt.

Szerintem a kutyát nem érdekli, szerinted mitől lesz jobb ember a kérdező vagy bárki, mi a bánatról szövegelsz ? Hol látsz olyat, hogy a kérdező gyűlöli a kövéreket?


Ne haragudj, de van egy olyan érzésem, hogy nem éppen sportos alkat vagy, azért pampogsz itt. Ráadásul jó nagy butaságokat is írsz.


Ha dohányos vagy, akár büszke is lehetsz rá, h nem dohányzol, ahogy akár „jobb” embernek tarhatod magad, ha sportos vagy.

Nem hörögni kéne, meg támadni a válaszolókat és a kérdezőt, hanem elgondolkodni azon, miért néz ki gusztustalanul a magyarok 60-70%-a.

De legalább te is ragyogóan bemutatod, amit írtam is: nagyképűsködésben és szövegelésben világbajnokok a magyarok.


OFF: az meg egy külön kérdést is megérne, hogy miért van tele az oldal frusztrált wannabe pszichológus nőkkel, akik folyamatosan azt lesik, hogy min háborodhatnak fel.

2023. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
38%

38: Jogos. Én is csak kapkodom a fejem, hogy mi van? Hogy jutottunk oda, hogy a kérdező büszke magára, magas lovon ül és mások nyomorán taposva a gyengeségükön örömködik mert nárcisztikus?!! :D


Egyszerűn annyi a kérdés, hogy miért a népesség 30-40%-a miért elhízott, hogy tudnak 20 meg 40 kg felesleget összeszedni, mert magából kiindulva nem érti. Hát nem fejéhez kap az ember, amikor feljön az első 5-10kg és kezd látványosan hízni, hogy na jó itt valami nem oké? Mert ezek az emberek nem egy nap alatt híztak el, ez több év kemény munkája.

Ennyi az alapkérdés. Hogy sikerült ebből kihozni hogy ő nárcisztikus aki azért hiszi jobbnak magát, mert éheztette magát? xd

2023. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
50%

“ Pont Karácsonykor, amikor a pulykától kezdve a diós bejgliig minden oda van rakva! 8I”


Persze, és mik vagytok? Csecsemők? Rakják elétek a kaját és tehetetlenek vagytok, enni kell? Semmi beleszólásotok, ráhatásotok nincs? Amikor hülyeségeken kell kiakadni akkor ki tudjátok nyitni a szátokat, azt meg nem lehet megmondani a karácsonyi vacsoránál, hogy köszi elég volt, jól laktam?

30kg felesleg amúgy sem az ünnepi menü miatt jön fel, hanem mert több éven kb. minden nap jelentősen többet zabált mint kellett volna.

2023. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!