Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak emberek így elhízni?

Hogy tudnak emberek így elhízni?

Figyelt kérdés
Járom az utcákat és rengeteg elhízott embert látok, főleg nőket, valahogy nem értem hogy jutnak el ide az emberek volt hogy én is elkezdtem hízni de pár kiló után megálltam, sportoltam nem ettem... Oké hogy van hormon és egyéb betegségek, de azokat meg szerintem lehetne kezelni...
2023. aug. 30. 20:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
44%

Hát hidd el, valaki nem ér rá sportolni, kert, gyerekek, házimunka, mire a végére ér, kb. csak beesik az ágyba.

Aztán persze van, akit már nem is érdekel a dolog, mert a süti finomabb.

Ismerősök akkor jöttek rá, hogy fogyni kell, amikor babát akartak. Vagy cukor miatt. Akkor meg tudták tenni, muszáj volt.

Nekem pont hízni kellene, az sem könnyű.

2023. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%
Én azért híztam el, mert az idegességet, a lelkiterrort csokoládéba, édességekbe fojtottam. Depressziós is lettem, a cél az volt, hogy éljek túl még egy napot, hátha a jövőben jobb lesz, de legszívesebben meghaltam volna, de még ahhoz is túl beszari voltam, és ezek szerint ugye nem is akartam meghalni annyira, ha nem tettem meg. Utáltam emberek közötti lenni, lehajtott fejjel, fülest bedugva buszoztam haza az iskolából, nemhogy még mozogjak. Sorozatokba, rajzolásba, kreatív, ülős elfoglaltságokba menekültem. Mind a mai napig az én hobbijaimhoz ülni kell, csak már nem vagyok depressziós, egyszerűen ilyen az érdeklődési köröm. Rengetegszer elhatároztam magam, hogy le akarok fogyni, de aztán az első alkalommal a cukor győzött, támogatást meg nem kaptam, a kérés ellenére hozva lett nekem a csokiszelet, pizzaszelet, egyedül meg nem voltam képes. Most már némileg más a helyzet, de még mindig szar, viszont jobban képes vagyok gátat szabni magamnak, ezért, bár még mindig kövér vagyok, nem tartok ott, hogy lefolyok a székről. Ha a régi énem útját követem, mára lefolytam volna, de szerencsére változott a helyzet. Betegség vagy nem betegség, nem mindig olyan egyszerű.
2023. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
42%
"Oké hogy van hormon és egyéb betegségek" ha ezzel tisztában vagy, akkor a kérdésedre is tudod a választ, csak alázni akarod itt a népet. Nem vagy orvos, se nagy bölcs, hogy neveld a népet, szóval rakd le a segged és maradj inkább csendben.
2023. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
73%

#3

A magyar lakosság nagyrésze nem hormonális és egyéb betegség miatt elhízott és túlsúlyos, hanem az egészségtelen mozgásszegény életmód miatt. Többet eszik, mint amennyit eléget. A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik, a többi a sport.


Kérdező, mert mértéktelenül esznek össze-vissza minden szemetet, és nem mozognak semmit. Eligénytelenednek.

2023. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
70%

Jól van, úgy van. Szavazzatok csak le. Rengeteg cikk szól a magyarok elhízási statisztikájáról. Sőt, egyre több gyerek is túlsúlyos.


Nem baj, de attól nyugodtan szavazzátok le a 4. válaszomat. Attól még a tényeken nem változtattok.

2023. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
41%
1: Arra se ér rá, hogy ne egyen annyit vagy legalábbis mást egyen ami kevésbé hízlal?
2023. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
74%
Az igénytelenség miatt. No mozgás, viszont van pacal, pörgölt, disznószárnya, csülkös kocsonya, rája vaníliasodó, pálesz, cigi (de nem Davidoff, hanem "Jaú a Fecske is!".
2023. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
54%

"Járom az utcákat és rengeteg elhízott embert látok, főleg nőket"


Mi az,hogy főleg nőket? Férfiak is annyira elhízottak. Minden második vagy harmadik emberen látok túlsúlyt.

Mások étkezési szokásait,mozgását nem tudod megváltoztatni.Magadra figyelj,ne másokra!

2023. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
36%

#6:

Haver, ne tudd meg, hogy ha bemész egy élelmiszerboltba, milyen rohadt nehéz megállni, hogy a rengeteg péksütemény, édesség és egyéb dolog közül ne vegyél még valamit, holott csak egy cukormentes kóláért ugrottál be. Egyszerűen érzed a #naaaaavegyélmeg!csakkóstolónak! vonzerőt, aminek nem könnyű ám ellenállni.

2023. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
64%
A szegenyek hiznak. Rossz minosegbol mennyiseget esznek.
2023. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!