Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan képes valaki ennyire...

Villácska kérdése:

Hogyan képes valaki ennyire elhízni?

Figyelt kérdés

Most nem arról beszélek akik betegségből híztak el.

Elszomorító hogy ez a dolog már egy csomó embert hidegen hagy. Látják magukon hogy kövérek de nem zavarja, nem gondolnak bele a következményekbe, és nem érdekli őket hogy semmit nem mozognak. Elszomorító hogy nem egy olyan velem egyidős gyereket ismerek (14 éves vagyok) aki 120 kiló felett van. És tudom hogy nem betegek. De ez még a szüleiket sem érdekli, elkényeztetik őket, nem hogy fogyókúrára fognák őket (a saját érdekükben), egy felnőt embernek nem tudnia kéne már azt hogy ez nem egészséges? Mert már én tudom hogy az ilyen gyerekek már 30 évesen cukorbetegek, térd ízület kopásosak, gerincbetegek, érrendszeri problémások lesznek. Hogyan nem érdekelheti ez őket?



2013. aug. 27. 09:51
 1/5 A kérdező kommentje:
-1már és -1 elszomorító, bocsánat a helyenkénti rosz megfogalmazásért. Azt sem tudtam hol kezdjem
2013. aug. 27. 09:53
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Úgy ahogy írod, nem érdekli őket. Esznek unalmukban, esznek depressziótól figyelem elterelésként, esznek, mert éhesek, esznek, csak mert finom, esznek, mert idegesek. Aztán ha elhíztak, megmagyarázzák, hogy ilyen az alkatuk, örökletes, mert betegek (az evéstől), mert hormonzavarosak.

Ja meg mert a pofájukba tolják a reklámokban, túl sokat néznek tv-t és megkívánják amit látnak.

2013. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A másik meg az, hogy amit már te is írtál, hogy nagyon sokan túlsúlyosak. Minek fogyjanak le, hisz annyi kövér ember van már a világon, nem kell szégyellniük magukat, mert már lassan nincs ki előtt :D
2013. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kényelem, trehányság, mohóság, lustaság, érdektelenség, tudatlanság, stb.


Ezenkívül túltermelés van, régebb lényegében képtelenség volt elhízni, mert nem volt miből; az életszínvonal emelkedése egyenesen arányos a kóros állapotok és a betegségek számával.

[link]

2013. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek jönnek azzal, hogy "nehéz a csontozatuk, meg betegség, meg genetika". F**szt! A kövéreknek legfeljebb a 10%-a betegség miatt, a többi trehány zsírdisznó, akinek ha megmondod az igazságot, akkor még te leszel lebunkózva. Meg a társadalom is ferdül, jönnek ezzel a "nem a külső a fontos, hanem a belső" mondásukkal. De ennek is kifordították a jelentését, ezt nem a kórosan túlsúlyos emberekre értik, hanem akinek valamilyen szépséghibája van. A kövérséghez nem feltétlenül társul instant angyali lélek. Meg azt sem értem, hogy aki nagyon sovány, az miért rosszabb a társadalom szemében, mint aki nagyon kövér? A kövér csak mereszti a seggét egész nap, zabál, a sovány meg legalább éhezteti magát, szóval van benne munka keményen. Ettől függetlenül egyik sem jó/szép/egészséges.
2013. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!