Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tud egy ember ennyire...

Hogy tud egy ember ennyire elhízni? Miért nem zavarja?

Figyelt kérdés
A buszon ültem, egyszer csak beül mellém vagy egy 160 kilós ember. Miután megette a csipszét elaludt és eldőlt és magával rántott engem is. Hogy lehet valaki ilyen? Az igénytelenségnek is van határa. Máskor meg olyan volt, h nem lehetett leülni egy másik mellé, mert akkora segge volt, h ellepte mind a két ülést. Persze attól lehet jó ember de ami túlzás az túlzás.

2014. aug. 10. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Mert van aki betegség miatt van elhizva. Jó amit elsőre írtál az lehet n amiatt, de a másik lehetett
2014. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hány kilós volt?
2014. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom. nem mondtam pontosra, csak megsaccoltam.
2014. aug. 10. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Ez az amit én sem értek, betegségre fogják, a rossz anyagcserére, de ki van zárva, hogy ha nem eszik az ember semmit, akkor is hízik. Lehetséges, hogy Auswitz-be és a Gulagra nem vittek egy beteg embert sem, mert ott nem volt egy kövér ember sem. Szerintem ezekre a súlyproblémákra lenne már megoldás és a körzeti orvosnak kellene segíteni rajtuk.
2014. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Múltkor a strandon én is ezen filóztam, nagyon sok iszonyat dagadt embert láttam, akinek a térdéig lógott a hasa. Hogy tud pisilni, mert azt csak kell, mert nemi élete az már biztosan nincs neki. Meg hogy jut el idáig? Először mondjuk megeszik egy adag ételt és még mindig éhes? Ezért érzi, hogy még egy adagot kell enni? Aztán már az sem elég és eszik egyszerre 5 adagot mert még mindig éhesnek érzi magát? Én ezt nem nagyon tudom elképzelni így, de nagyon sajnálom őket, hiszen alig bírnak mozogni is.
2014. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én voltam kövér,8 éve dobtam le 32 kilót,már 101 voltam.Igen,a zabálástól.Ettem ha bánatom volt,ettem ha boldog voltam,ettem ha unatkoztam...szóval csak a kaja körül forgott minden gondolatom.És nem ám csak bekaptam pár falatot,pukkadásig ettem magam.Anyukám egyszer azt mondta,ki fog repedni a hasamon a bőr...Hát ezt nem akartam megvárni!Azóta sportolok,sok vizet iszom és már csak néha van falásrohamom.
2014. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy tud egy ember ennyire elhízni?"

Apránként. Már gyereknek dagi, tiniként még inkább, aztán 100 kiló felett orvosi segítség nélkül nem tudnak lefogyni, de orvoshoz menni meg röstellnek..


"Miért nem zavarja?"

Hogyne zavarná. Beszólnak neki, lenézik, szarul érzi magát a bőrében, undorodik a tükörképétől, mindenhol éreztetik vele, hogy másodrangú. Csakhogy számukra az evés nem az éhség csillapítására szolgál, hanem pótcselekvés, jutalom, bánatenyhítés... a legtöbb kövérnek van valami komoly baja, depresszió, magány, párkapcsolati gondok, ezeket kompenzálja túlevéssel.

2014. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!