Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amanda Todd az ember vagy...

Amanda Todd az ember vagy márka vagy mi?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 07:34
 1/9 anonim válasza:
50%
Keress utána neten. Az agyad...na az a márka.
2014. júl. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
21%
Elég szar márka xD
2014. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Tessék : [link] érdemes megnézni mindeninek ,nagyon tanulságos !!!
2014. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
2014. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A Youtube-ra feltöltött videó végén Amanda Todd az egyik cetlin segítséget kért. Azt írta, hogy nincs senkije, és szüksége van valakire. A rendőrség megerősítette, hogy Todd október 10-én, szerda este öngyilkosságot követett el.
2014. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
81%
Egy olyan lány, akit lelkileg teljesen összetört a környezete. Nem bírta tovább. Ezért ment el.
2014. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Tanulságként szolgál azok számára azok boldog -boldogtalannal szóba állnak az interneten ,ismeretlenül igazolnak vissza és jelölnek be embereket . Egymás után posztolják magukról a kihívóbbnál kihívóbb képeket ,ezáltal szinte felkínálják magukat ! Tessék .. itt a példa . Megéri ? :(
2014. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sincs senkim, jajj most mi lesz velem? Nem kéne 15 évesen a melleit mutogatni kamerába.. ha meg valaki azzal jön, hogy még gyerek, akkor elmondom én is voltam 15 éves és volt annyi eszem, hogy ilyeneket ne csináljak, pedig nem nevelt senki meg.
2014. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fiatal lány, akit kicsináltak a közösségi oldalakon, olyan híre lett, hogy indenki lenézte, nem volt egy barátja sem, ikolákból ki kellett venni, a neten segítséget kért, nem volt, így öngyilkos lett
2014. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!