Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta nem eszel csokit?

Mióta nem eszel csokit?

Figyelt kérdés
Mennyi idős vagy?

2022. dec. 5. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

1 órája de nagyon gondolkodom még, hogy eszem.


Én imádom és nagyon sokat is szoktam enni.


A rekordom az nagyjából 2000 kalóriának felérő cukor, csokoládé plusz 2 liter kóla.


Mindezt egy napban, a nap végére már zsibbadtak a lábujjaim.😬

2022. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Volt már olyan nálad hogy túlzásba vitted a csoki evést?

Másnap hogy érezted magadat tőle, milyen volt a kedved?

2022. dec. 5. 22:30
 13/18 A kérdező kommentje:

#11 👍


Mióta eszel ilyen sokat?


😯

2022. dec. 5. 22:32
 14/18 anonim ***** válasza:

#13 Kisgyerekkoromban kapattak rá a nagyszüleim. Nagyon korán kelős voltam és talán még 6 órát sem ütött az óra már a csokoládét kerestem ami természetesen mindig volt így lassacskán rászoktam aztán hatalmas mennyiségben kezdtem el enni.


Aztán nyilván voltak időszakok amikor meguntam és kisebb intenzitással ettem, mostanra pedig kialakult egy olyan állapot, hogy a tavaszi-nyári időszakban kevésbé esik jól és alig eszek édességet, az őszi-téli időszakban meg öntöm magamba tonna számra.


Most 21 éves vagyok és az az egészben a legdurvább, hogy ennek ellenére is a vérképem annyira tökéletes, hogy az orvosok azt mondták nem is emlékeznek mikor láttak utoljára ennyire egészséges embert mint én vagyok 😁

2022. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a csoki ízét igazából, szóval így konkrétan csokit magában szerintem több éve nem ettem, főleg ha natúr csokiról van szó, nem valami töltött cuccról.

De nyilván ha az is számít, akkor olyat amiben csoki van, de nem domináns, nyilván szoktam enni, pl muffint vagy kekszet csoki darabokkal.

20-as éveim elején járok.

2022. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a csokit, de azért most így Mikulás alkalmából én is jól bezabáltam. Most egy évig megint nem bírok ránézni sem. 30/N
2022. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt óta 45.
2022. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Metionin ***** válasza:
Tegnapelőtt ettem utoljára de ma fogok újra :D
2022. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!