Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 27 évesen ciki,hogy nem tudom...

27 évesen ciki,hogy nem tudom mik a legújabb okostelefonok, videojátékok,zenék, illetve úgy a tech dolgokat?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
szakmunkás e vagy?
2022. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezredjére is leírom: a "ciki" korszakot nagyjából általános iskola alsóig ki kellett volna nőni.
2022. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a szakmád, ciki, ha nem, nem.
2022. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy nem tudod. Sokan azt hiszik tudják, aztán mégsem. Te legalább őszinte vagy. Ettől ne érezd magad kevesebbnek.
2022. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Én sem tudom, pedig fiatalabb vagyok, mint te. Nem érdekel ez a túl modern világ. Én ügyet sem online intézek, megpróbáltam életemben kb kétszer, és kétszer dobták vissza. Inkább lemegyek a hivatalba, kivàrom a sort, vagy foglalok időpontot, és csinálja meg ügyintéző, de én itthon szabadidőmben nem fogom magam felidegesíteni azon, hogy nem sikerül ez meg az. Például most minden számlát át kellett iratnom, mindenhova mentem személyesen, mert az MVM is hiába hirdeti a nagy online ügyintézést valamiért mégis visszadobtàk az emailem.

De nem játszok videójàtékokat, nem nézek filmet, nem hallgatok divatos új zenéket, stb. Nem érdekel. El vagyok a saját világomban. Régiségvàsàrokra járok, autózni járok, csoportos edzésre járok, és élem az életem enélkül a sok felesleges szar nélkül. Facebookom is csak azért van, mert már sajna kötelező munkahely/iskola miatt, mert rögtön alakul a munkahelyi/iskolai csoport, oda írnak be mindent, stb. Ha nem kéne az se lenne. Instàm, snapem nem is volt, nem is lesz.

2022. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak néhány évvel vagyok idősebb nálam, és még informatikus is vagyok, de az új hardverek, telefonok, videójátékok megjelenése engem sem érdekel.
2022. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valami egyáltalán nem érdekel, akkor abból mi a frásznak kellene állandóan naprakésznek lenned? Semmi értelme.
2022. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ezeket hogy lehetne követni?
2022. aug. 5. 00:41
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Bazki, én még 63 évesen se tudom ezeket a dolgokat! 😂 😂 😂
2022. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!