Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tud meghatni a...

Miért nem tud meghatni a szeretteim halála?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom magányos vagyok, lehet hogy ezért? Szomorú vagyok egy kicsit és elgondolkodok rajta mennyire fog hiányozni. És sajnálom az illetőt kemény 1-2 percig utána mintha semmi se történt volna. Egyáltalán nem érzek semmi szomorúságot. Miért? Szívtelen lennék? Mert nem vagyok szemét senkivel meg semmi, sőt segítek is bárkinek aki megkér bármiben. De ez a halál dolog nem tud elszomorítani. Szerintetek miért? 27 éves vagyok.
2021. okt. 8. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen rokonok ezek? Mert soha nem látott nagybácsi és szeretett édesanya közt elég nagy különbség van.
2021. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagybátyám, mamám ,dédim tatám.. sok időt töltöttem velük és szeretem őket..
2021. okt. 8. 21:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kötődsz, ez természetes dolog, nem kell miatta utálni magad. Nincs köze a halálfélelemhez.
2021. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!