Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tömegközlekedésen szerintetek...

Tömegközlekedésen szerintetek lesz olyan aki maszkot hord és csak azért is beszól azoknak akiken nincs már maszk, hogy hergelje őket?

Figyelt kérdés
Ugye már nem kötelező maszkot hordani a legtöbb helyen kivétel ugye az egészségügyi intézményeket azt hiszem, de tömegközlekedésen nem kötelező. Nos gondolom a tömeg nagy része nem fogja hordani hisz végre fellélegezhetünk, nem kell megfulladni 50 fokos buszban mikor kint 40 fok van és még fűtik is. Szemüvegeseknek nem lesz párafoltos a szemüvege mint nekem is. Persze szíve joga annak aki hordani szeretnék még és meg is értem de szerintetek lesz olyan aki ugye hordani fogja a maszkot még és azoknak szól be akiken nincs már annak ellenére, hogy kormányrendelet hozta meg a döntés nem pedig bliccel ezzel? úgymond hergelni akarja a tömeget, mert ő olyan elővigyázatos de nem is azért, hogy másokért figyeljen oda hanem direkt gyűlölete, vitát akarna kelteni. Ilyenkor ha történne ilyen, hogy ajánlatos védekezni ellene, a szokásos ignorálás mellett? Valami beszólásokat szeretnék kitalálni ha esetlegesen bekövetkezne ilyen mert szerintem néhány elfogja ezt játszani. Mikor maszkot kellett hordani és úgy szólt néha egy anyus 2 pasira, hogy "vegyék fel a maszkot rendesen nekünk sem könnyű" azt megértem de ilyenkor már nem szólhat be igaz?

2021. júl. 3. 18:05
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
*rokonod
2021. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
19%

"Ezek szerint neked nincs covidban elhunyt rokonom. Örülj neki."

Nemcsak nekem, másnak sincs.


"Hónapok óta tudunk a delta variánsról."

Semmi bizonyíték nincs a delta variáns létezésére. Azért találták ki, hogy visszahozhassák a covidiktatúrát.


"Es aki nem vak, az is láthatta, hogyan terjed, ahol hamarabb lazitottak ott kezdett el terjedni először. Pl Izrael."

Ahol a lakosság közel 100%-a be van oltva.


"Arra azért kíváncsi lennék, hogy akik szerint ezek a vakcinák x időn belül kinyírják az embereket, vajon ezek a gyártók miért ölnék meg a fejős tehenet? Valaki?"

Nyilván nem fog mindenki belehalni, de az is simán lehet, hogy olyan betegségük lesz az embereknek, ami miatt életük végéig gyógyszert kell szedniük, és ha így van, azzal duplán jól járnak a gyógyszergyárak.

2021. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
57%

Tenyleg? Másnak sincs? Ha te mondod.

Jol van👌


Rossz információ. A lakosság kb 65%-a van beoltva kétszer. Parom szülei ott élnek.


Igen, hónapok óta tudunk róla. Persze itt mar tok mindegy mit mondok én vagy bármelyik hír, újság, tv, szomszéd, indiai ismerős vagy az ufók. Ugye?


"Lehet"


Persze bármi simán "lehet".

Meg az is hogy néhány embernek maradandó karosodast fog okozni. Minden lehet. Majd jönnek az idegenek, és megmentenek.


Azt hiszem neked van igazad mindenben.

Tévedtem.

Szép napot kívánok!

2021. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

[link]


Jaja semmi. 👎

2021. aug. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!