Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tömegközlekedésen szerintetek...

Tömegközlekedésen szerintetek lesz olyan aki maszkot hord és csak azért is beszól azoknak akiken nincs már maszk, hogy hergelje őket?

Figyelt kérdés
Ugye már nem kötelező maszkot hordani a legtöbb helyen kivétel ugye az egészségügyi intézményeket azt hiszem, de tömegközlekedésen nem kötelező. Nos gondolom a tömeg nagy része nem fogja hordani hisz végre fellélegezhetünk, nem kell megfulladni 50 fokos buszban mikor kint 40 fok van és még fűtik is. Szemüvegeseknek nem lesz párafoltos a szemüvege mint nekem is. Persze szíve joga annak aki hordani szeretnék még és meg is értem de szerintetek lesz olyan aki ugye hordani fogja a maszkot még és azoknak szól be akiken nincs már annak ellenére, hogy kormányrendelet hozta meg a döntés nem pedig bliccel ezzel? úgymond hergelni akarja a tömeget, mert ő olyan elővigyázatos de nem is azért, hogy másokért figyeljen oda hanem direkt gyűlölete, vitát akarna kelteni. Ilyenkor ha történne ilyen, hogy ajánlatos védekezni ellene, a szokásos ignorálás mellett? Valami beszólásokat szeretnék kitalálni ha esetlegesen bekövetkezne ilyen mert szerintem néhány elfogja ezt játszani. Mikor maszkot kellett hordani és úgy szólt néha egy anyus 2 pasira, hogy "vegyék fel a maszkot rendesen nekünk sem könnyű" azt megértem de ilyenkor már nem szólhat be igaz?

2021. júl. 3. 18:05
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
56%
Lesznek ilyenek, mert ebben a csepp kis országban milliók élnek úgy, hogy az egyetlen örömük az életben az, ha úgy érezhetik, igazuk van - akár egy teljesen lényegtelen, huszadrangú dologban is. Márpedig a maszkhordás nagyszerű alkalom arra, hogy igazuk legyen vagy legalábbis így érezhessék.
2021. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
88%
Meggyozodesem, hogy a maszkot viselonek fognak beszolni pont. Mi van, anya, mitol rinyalsz. Ilyenek. Sajnos tuti.
2021. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
80%
De azért érdekes hogy mindkét fél csak azoknak mer beszólnibakikkel szemben tudják hogy nem lesz baj. Érdekes a 5-10 fős roma bagázsnak nem szól senki se semmiért
2021. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
88%
Mo. A xarkeverők országa, tehát igen.
2021. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
53%
#12 Biztos vagyok benne, hogy nem. A vírusrettegők azok, akik nem tudják elviselni, hogy mások a lehetőségekhez képest normálisan élnek. Minket normális embereket nem zavar, hogy mások rettegnek, az ő dolguk.
2021. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy van aki a covid helyzet előtt is hordott maszkot, mert pl. leukémiás és ezzel próbálta védeni magát.
2021. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
53%
Igen, őket meg is lehet érteni, de sokkal kevesebben vannak, mint azok az agymosottak, akik önként vonják meg maguktól a friss levegőt.
2021. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is inkább a maszkosoknak fognak beszólni.


Akik miatt eddig állt a busz, mert nem vették fel a maszkot, azok nem a József Attila Olvasókör tagjai voltak. Mikor bejött, hogy fel kell venni, akkor is amiatt üvöltöztek a járműveken, hogy "csicskák, agymosottak, maszkot hordanak".

2021. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
77%
Akkor közlöd vele tárgyilagosan, hogy 3.-án kiadták a reneletet, hogy nem kötelező viselni, nézzen többször híradót.
2021. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
59%

Én szeretném hordani, mert az évente 2-3 darab, enyhe, könnyen elnyomható nátha jobb, mint az évente 5-6 darab, erősebb, nehezebben elnyomható.

Pont, hogy attól félek, hogy nekem fognak beszólni.

2021. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!