Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tömegközlekedésen szerintetek...

Tömegközlekedésen szerintetek lesz olyan aki maszkot hord és csak azért is beszól azoknak akiken nincs már maszk, hogy hergelje őket?

Figyelt kérdés
Ugye már nem kötelező maszkot hordani a legtöbb helyen kivétel ugye az egészségügyi intézményeket azt hiszem, de tömegközlekedésen nem kötelező. Nos gondolom a tömeg nagy része nem fogja hordani hisz végre fellélegezhetünk, nem kell megfulladni 50 fokos buszban mikor kint 40 fok van és még fűtik is. Szemüvegeseknek nem lesz párafoltos a szemüvege mint nekem is. Persze szíve joga annak aki hordani szeretnék még és meg is értem de szerintetek lesz olyan aki ugye hordani fogja a maszkot még és azoknak szól be akiken nincs már annak ellenére, hogy kormányrendelet hozta meg a döntés nem pedig bliccel ezzel? úgymond hergelni akarja a tömeget, mert ő olyan elővigyázatos de nem is azért, hogy másokért figyeljen oda hanem direkt gyűlölete, vitát akarna kelteni. Ilyenkor ha történne ilyen, hogy ajánlatos védekezni ellene, a szokásos ignorálás mellett? Valami beszólásokat szeretnék kitalálni ha esetlegesen bekövetkezne ilyen mert szerintem néhány elfogja ezt játszani. Mikor maszkot kellett hordani és úgy szólt néha egy anyus 2 pasira, hogy "vegyék fel a maszkot rendesen nekünk sem könnyű" azt megértem de ilyenkor már nem szólhat be igaz?

2021. júl. 3. 18:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki csak ezért szól be, azt majd jól vissza fogják szólni, hogy kussoljon be szépen, mert különben bajok lesznek. Ennyike. 😉
2021. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
32%

"nem kell megfulladni 50 fokos buszban mikor kint 40 fok van és még fűtik is."


Kint 25-30 fok van nem 40, és miért fűtenék?


Bocs, de tovább nem is olvastam, mert ha ennyire elrugaszkodsz a tényektől, akkor nincs értelme kérdést se kiírnod.

2021. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
2.akkor nem kell megjezéseket tenni ha végig se olvasod köszii ;)
2021. júl. 3. 18:36
 4/44 anonim ***** válasza:
60%
Biztos, hogy lesz. Sok elhülyített vírusrettegő van.
2021. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
63%

A kérdező már a tükör előtt gyakorol, hogy mit fog tenni, ha ez az elképzelt helyzet bekövetkezik.

Megszereztem egy videófelvételt róla:

https://www.youtube.com/watch?v=bIhN_F4Zteg

2021. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

5.ez nem igaz...

szimpla kérdés volt.

2021. júl. 3. 18:54
 7/44 anonim ***** válasza:
35%
De, ne tagadd le.
2021. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
7-tagadom mivel nem igaz már kérdezni se lehet anélkül hogy megvádoltok hülyeségekkel? -_-
2021. júl. 3. 18:59
 9/44 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan nem értelek: nem kötelező hordani, de nem is tilos. Aki akarja hordja, aki nem az nem. És egyik félnek sincs joga beszólni a másiknak. Ennyi.
2021. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

9.nem értesz de azért sikeresen válaszolsz a kérdésre.:D

jól van kapsz egy ötöst.

2021. júl. 3. 19:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!