Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tömegközlekedésen szerintetek...

Tömegközlekedésen szerintetek lesz olyan aki maszkot hord és csak azért is beszól azoknak akiken nincs már maszk, hogy hergelje őket?

Figyelt kérdés
Ugye már nem kötelező maszkot hordani a legtöbb helyen kivétel ugye az egészségügyi intézményeket azt hiszem, de tömegközlekedésen nem kötelező. Nos gondolom a tömeg nagy része nem fogja hordani hisz végre fellélegezhetünk, nem kell megfulladni 50 fokos buszban mikor kint 40 fok van és még fűtik is. Szemüvegeseknek nem lesz párafoltos a szemüvege mint nekem is. Persze szíve joga annak aki hordani szeretnék még és meg is értem de szerintetek lesz olyan aki ugye hordani fogja a maszkot még és azoknak szól be akiken nincs már annak ellenére, hogy kormányrendelet hozta meg a döntés nem pedig bliccel ezzel? úgymond hergelni akarja a tömeget, mert ő olyan elővigyázatos de nem is azért, hogy másokért figyeljen oda hanem direkt gyűlölete, vitát akarna kelteni. Ilyenkor ha történne ilyen, hogy ajánlatos védekezni ellene, a szokásos ignorálás mellett? Valami beszólásokat szeretnék kitalálni ha esetlegesen bekövetkezne ilyen mert szerintem néhány elfogja ezt játszani. Mikor maszkot kellett hordani és úgy szólt néha egy anyus 2 pasira, hogy "vegyék fel a maszkot rendesen nekünk sem könnyű" azt megértem de ilyenkor már nem szólhat be igaz?

2021. júl. 3. 18:05
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
40%
Lepontozhattok, de ha más hasonló kérdéseket, kommenteket néztek, ott is az van, hogy rengeteg a "rettegő, alváshoz is használj maszkot, rettegő, agymosott, mi van, RETTEGSZ?".
2021. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
57%
Én például k..ára nem rettegek, csak jó volt három darab enyhe náthaKEZDEMÉNY a kétszer ennyi minimum egyhetes betegség helyett. De látom, már le is vagyok pontozva.
2021. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
86%
Persze, csak azt mondom, hogy akik a rettegéssel jönnek, azok pont azok, akik beszólogatnak, pedig részükről semmi értelme.
2021. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
54%
#21 Ezek általában reakciók azoknak, akik szerint másfél éve mind meghalunk, akik szerint bármilyen enyhítésnek "meglesz a böjtje", és akik szerint az oltatlanokat be kellene zárni.
2021. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
40%
Nem, ez arra volt reakció, hogy hordják-e még a maszkot.
2021. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
51%
Biztos lesz, ezek a rettegők imádnak hőbörögni a normális emberekkel.
2021. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
43%
Érdkekes ez előtt azt nézték ki aki maszkot hordott,majd aki nem hordta,most meg.... ki tudja mi lesz. Remélem nem nézik ki a normálisokat.
2021. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem ezt a nagy nyitást itthon! Miközben egyre aggasztóbb a hírek a delta (indiai) variáns miatt Portugáliában, Németországban, Szlovákiában, Cseheknél, Angolokál, stb., itthon vígan vagyunk maszk nélkül. 🤔

Nem lett volna jobb, ha maradtak volna a szabályok, akkor nem jobban elkerülhető lenne, hogy itthon is elterjedjen? Főként, hogy azon aggódnak mindenhol, a fiatalokat támadja és ők terjesztik leginkább, akik nyáron fokozottabban csoportosulnak (buliznak, nyaralnak). 🤔

2021. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ma a maszkellenesek szóltak be, ahogy szombaton is, mert maszkban vagyok.
2021. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
34%

Hogy ki fél, ki nem az más kérdés.

Anyukám novemberben halt meg, barátom két hónapja, több munkatársam is belehalt, ill. lett beteg, egyik-másik maradandó egészségkárosodással. Feleségem orvos, nem kezel covid betegeket, más területen dolgozik, de mégis sok koronavírus esetről hall. Nem egy betege, vagy annak családtagja kapta el. Volt páciense aki bele is halt.

Aki mázlista, ill. kevésbé informált, mert nem érintett nagyobb mértékű társadalmi kapcsolatokban (magyarán kis létszámú életkörnyezetben éli az életét) az gondolhatja úgy, nincs is covid helyzet, csak kamu az egész.


A rák betegséget sem látjuk, de infarktusos beteget sem sokan láttak még, sokan még bárányhimlős emberrel sem kerültek kontaktusba, mégis elhiszik, hogy léteznek ezek a betegségek! Mellesleg, ha ránézel valakire, legtöbb estben nem látod, milyen betegségei vannak. Mindenkit egészségesnek gondolsz csak azért, mert nem vagy informálódva a hogyléte felől, vagy tisztában vagy vele, hogy nagyon sok embernek vannak betegségei? 🤔


Butaság, csak azért nem hinni valamiben, mert nem láttuk a saját szemünkkel vagy nem tapasztaltuk meg!

Klasszikus kérdés, láttál már 1 milliárd dollárt vagy aranyrudat, gyémántot? És bálnát, kacsacsőrű emlőst vagy medveállatkát? De elhiszed, hogy létezik? 🤔

2021. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!