Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan vicces szituáci...

Volt már olyan vicces szituációban részetek, amikor sokkal fiatalabbnak néztek a korotoknál?

Figyelt kérdés
Leírnátok hogy mi volt az?

2020. jún. 29. 22:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, engem mindig öregebbnek néznek.
2020. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
engem egyszer nem engedtek fel a buszra mert azt hitték óvodás vagyok(9 voltam)😃
2020. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

33 éves F vagyok, de legtöbbször 25-nek szoktak nézni, de van, hogy még kevesebbnek. Tavaly jégkrémet vettem egy trafikban, és nem értettem, miért nem akarják odaadni. Mindenki megnyugodott, miután megmutattam a személyimet. Pár éve meg ajtót nyitok a kéményseprőnek (egyedül lakom), mire az megkérdi:

"Szia, itthon vannak a szüleid?"

2020. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma történt. Anyával elmentünk ruhát vásárolni, boltban dolgozót ismeri régebbről, leállt vele beszélgetni, aztán kérdezi tőlem, hogy hány éves vagyok. Anya mondta tippeljen.

Azt mondta 15, utána, mivel nem találta el, 13, majd 12...

18 éves vagyok... :D

2020. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Én 50 éves vagyok, óvónő. Sokszor kérdezik a gyerekek, hány éves vagy? Mondom nekik, hogy szerinted? És ilyenkor azt mondják, hogy 25. Na ilyenkor majd' lehidalok. :D

Megkérdezik a dadust is. Ő azt feleli: én 20 vagyok.

A gyerekek még nyitott szájjal néznek, hogy tényleg?!?

2020. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
27 éves vagyok, és 20-nak néznek. Boltban több alkalommal is elkérték a személyimet az évek során. Egyszer, még 20 éves koromban szinte tátva maradt a szája az eladónak, hogy elértem a 18. évet.
2020. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

A 35. szulinapunkat ünnepeltük a barátommal. Az egyik multinál vettünk egy üveg pálinkát. Erre a pénztáros azt mondja, hogy a személyit is oda kellene adnunk. Elkezdtünk vihogni, mert azt hittük viccel. De nem.


Másik eset: 33 évesen egy restiben rövidet kértem. A pultos elment hátra majd visszajött egy idősebb férfival és mondják mutassam a személyim. Kérdem miért is? Hát, hogy 18-at betöltöttem-e? Megmutattam. Utána mondták előző nap egy ugyanilyen korúnak látszó személyt kiszolgáltak szintén röviddel és megjelent a NAV és kiderült a "csali" nem volt 18 és megbüntették őket.

2020. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
2 éve nyáron sört vettünk párommal. Strandnál volt a bolt,nem vittünk papírokat. Az eladó kérdezte,ki veszi a sört? Visszakérdeztem,hogy kit nem néz 18nak? Mondta,hogy engem. Megköszöntem és mondtam,hogy akkor a párom veszi :D 24 voltam
2020. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább örültem neki és kacagtam is. 20 évvel fiatalabbnak néztek. 🙂
2020. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%

Nekem most nagyon jól jött a hülye vásárlási sáv miatt, nem kellett tartanom magam a 9-12-ig behatárolt szemétséghez. Két alkalommal, mikor mégis ebben az időben mentem, nem akartak beengedni.

73N

2020. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!