Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan vicces szituáci...

Volt már olyan vicces szituációban részetek, amikor sokkal fiatalabbnak néztek a korotoknál?

Figyelt kérdés
Leírnátok hogy mi volt az?

2020. jún. 29. 22:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
Amszterdamban voltunk a baratnommel egy nyilvanos mosdoban, 15 eves kor alatt ingyen lehetett hasznalni. Bealltunk a fizetos sorba, a no pedig mondta hogy menjunk elore mi gyerekek, mert mi ingyen hasznalhatjuk, es mutatta a tablat. Mondtuk neki, hogy 20 evesek vagyunk, o meg kozolte hogy 13-nak nezunk ki.
2020. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%

Alapszak, első év. Az egyik mentornál kihúztam a gyufát (nem találtam hasznosnak a hegyibeszédeket és elfoglaltam magam mással inkább, ha már ott kellett lennem) és ő a nagy másod-harmadéves beolvasott nekem a többiek előtt, hogy mit tudok én erről, hallgassak a nagyokra, mert ez nem a gimi, csitri vagyok, stb, stb.


Aztán az újdonsült barátom szólt neki, hogy azon a nyáron diplomáztam mesterszakon.

2020. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

4 évvel az érettségim után visszatértem a régi gimimbe, bementem kicsit körbenézni, nosztalgiázni, váltani pár szót a régi tanáraimmal.

Óra volt éppen, rajtam kívül egy lélek sem járkált a folyosókon. Egyszercsak kijött a tanáriból egy számomra ismeretlen tanár, és kérdőre vont, hogy mit bóklászok a folyosón óra közben, miért nem vagyok az osztályommal? :D

2020. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Fizikai erőnlét felmérésen vettem részt és a végén rögzíteni kellett papíron az elért eredményeket személyre lebontva. Amikor diktáltam a születési évemet lemerevedett a nálam lényegesen fiatalabb kolléganőm, háromszor kellett elmondanom neki a dátumot, mert azt hitte, szórakozom vele, - nem hitte el, hogy nyolc évvel idősebb vagyok annál, mint amennyinek gondolt.
2020. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

21 évesen ruhát vásároltam magamnak,mire a kb 18 éves eladólány "kisöcsinek" nevezett.Mondtam neki,hogy 21 éves vagyok,azt mondta,azt hitte 15.


28 évesen anyámnak vettem a dohányboltban cigit.

Elkérték a személyimet.


Most olyan 25-nek szoktak nézni.

32/f

2020. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolták a biztonsági őrök a diszkóban, hogy jó-jó, hogy beengednek néhány 16-17 évest, de nagyon kicsiket nem lehet. A csapat 18 éven aluli tagjai gond nélkül bejutottak. Én voltam a legidősebb a társaságban, és külön mentem be, mert más használta a jogsimat. A többiektől nem kértek személyit, hogy ne derüljön ki, mennyi idősek, rólam meg személyivel sem hitték el, hogy 21 vagyok. Végül közöltem velük, hogy mivel a rám bízott fiatalok bent vannak, ezért vagy beengednek vagy kihívom a rendőrséget. Ugyan a rendőrségtől nem tartottak, de legalább ez eléggé meggyőzte őket, hogy tényleg az én személyim és beengedtek.


Hazafelé mentem a HÉV-en, és egyetem elején nem volt egy évig diákom, csak az igazolásom, hogy tanuló vagyok. Az meg valamiért nem volt jó a diákjegyhez (vagy nem volt nálam?). Mindegy a lényeg, hogy a kalauz osztja a jegyet és mondtam, hogy teljesárú jegyet kérek, mert nincs diákom. Ő erre mondta, hogy ne aggódjak megoldjuk.


Nem adott jegyet, hanem a végállomáson odament a főnökéhez és elmagyarázta neki, hogy nézzen rám, egyértelmű, hogy tankötelezett vagyok csak nem hoztam diákot magammal, én meg akkor már nem mertem szólni, hogy amúgy 20 éves vagyok. Végig azon izgultam, hogy ne kérjék el a személyimet, mert az ciki lesz. Végül kaptam 150 ft kedvezményt és cserébe lekéstem a buszom és egy órát vártam a következőre. :)

2020. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%
Nemrég volt az eddigi legviccesebb, leggroteszkebb: egy temetés után voltunk a tesómmal, és egy tudálékony nő kérdezett minket, kik vagyunk, stb. Tesók vagyunk, ellentétes nemmel, 2 év korkülönbséggel, de a nő kihozta, hogy mi ikrek vagyunk...
2020. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

34 evesen 29 eves baratom volt. En akkor kb max 23-nak neztem ki. (Sajnos negyven folott behozta az ido az egyre nagyobb lemaradasat...) A baratom anyukajaval is talalkoztam, es utolag meselte, hogy aggodva kerdezte tole, M., nem tul fiatal hozzad ez a kislany?

Amugy inkabb bosszanto esetek voltak, en pedig keszpenznek vettem, hogy rajtam nem fog az ido.

2020. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Most 17 éves vagyok, de mindig 12-13 évesnek szoktak engem nézni. XD
2021. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
38 évesen a rendőrök megkérdezték,hogy a 43 éves unokatesóm fia vagyok-e:) mondjuk először csak messzebbről láttak.
2021. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!