Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zárkózottabbak a mai...

Miért zárkózottabbak a mai emberek?

Figyelt kérdés

A mai emberek mintha nem lennének vagy kevésbé lennének nyitottabbak új ismerettségekre, emberi kapcsolatokra, sem neten, sem élőben.


A 2000-es években ez még nem így volt, de még talán a 2010-es évek elején sem.


2020. febr. 20. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkivel úgy beszélek, ahogy akarok. A frusztráltakkal pláne. Akinek akarom, úgyis el tudom adni magam. ;)
2021. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:
71# ezzel mindent elmondtál, nincs több kérdésem. :P
2021. máj. 10. 10:39
 73/86 anonim ***** válasza:
63%

"A hibákakat direkt neked rakom bele, hogy valamibe legalább hitelesen is bele tudj kötni, ha már a tartalomba nem. Bele is sétáltál. :D"


Ja persze, direkt, látszik milyen tudatosan teszed bele (ja nem):D Hú de kib*sztál velem:D



,,Csacskaságokat mindenkinek joga van beszélni, még van amelyik szórakoztató is. De amiket írsz, még csak nem is szórakoztató. :P 16-ban még talán az"


Nem célom bárkit is szórakoztatni, téged pláne nem, bármennyire is elvárod (hiába), hogy valaki más szórakoztasson:-)


,,68 az úgy nem lehet hogy a borzalmas stílusod miatt beszél így veled mindenki? Az úgy lehetségea? Vagy csak "igazságfájdalmunkban" ajvékolnánk?"


MI VAN??? Hogy jött ez szóba, hogy ki hogy beszél velem, pláne mindenki? Ti rinyáltatok, hogy én hogy beszélek, minek nyaggatsz ilyenekkel?


,,Mindenkivel úgy beszélek, ahogy akarok. A frusztráltakkal pláne. Akinek akarom, úgyis el tudom adni magam. ;)"


EZ MI? Itt most kimaradt valami, vagy magaddal beszélgetsz?? (Kinézem belőled)

2021. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:

Nem várom el hogy szórakoztass, úgysem tudsz, meg másokat sem. Ne menj humoristának, mert kikészülsz! ;)


De hogy meg is dícsérjelek: a legjobb megnyilvánulásaid itt május 9. és 10.ikén voltak. (hisz ezeken a napokon nem írtál semmit :P)

2021. máj. 13. 00:53
 75/86 A kérdező kommentje:
Ja de. 10.ikén a 71-est írtad. :(
2021. máj. 13. 00:54
 76/86 anonim ***** válasza:
63%
Te hülye. A #71-et nem én írtam, ez egy fogyatékosnak is egyértelmű. Ne erőlködj, szánalmas.
2021. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon beleillik a stílusodba és a hozzáállásodba. Csak is te lehettél.
2021. máj. 14. 10:37
 78/86 anonim ***** válasza:
63%
Te rém hülye vagy. Látod, hogy neki kevesebb a zöld pipája, nekem több. Mégis miért illene a stílusomba/ hozzáállásomba, te szerencsétlen? Mert az a béna kacsintós szmájli van a végén, ami a te összes hozzászólásod végén is? Valószínűleg te írtál egy másik profilból, szánalmas az erőlködésed (meg te magad is). Mondjuk nekem az előtte író másik hülye is gyanús, hogy ő reagált saját magára ilyen gyorsan (négy perc múlva), és válaszolt erre az idióta, ide nem illő, fogyatékos kérdésére, amit előbb összeerőlködött. Értem már, miért nem kíváncsi rád a bánat sem. Mert olyan egyszerű lény vagy, hogy nem lehet veled semmiről se beszélni, mert minden magas neked, és hozzá még ilyen szánalmasan erőlködsz, ami visszataszító.
2021. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 A kérdező kommentje:

A hozzáállás stimmel pedig. Csak is te lehettél.


Tudsz amúgy érdemi választ is adni, vagy csak szinvonaltalanul személyeskedni? Mert ez az oldal elvileg az előbbiről szólna ám, nem pedig trollokról.


Még a 20-as hozzászólásnak is több értelme volt mint a tiednek, amikből világosan egyértelmű, hogy kb. olyan, mintha galambbal sakkoznék.


Ha te voltál a 20-as is, tagadd le, mert...áh ha nem érted, hiába magyarázom.

2021. máj. 16. 16:19
 80/86 anonim ***** válasza:
0%

Mi stimmel, te hülye??? Mi értelme annak a válasznak??? Semmi!! Te írtad, mert nem vagy képes értelmesen kommunikálni, magas neked, amit írok, ezért ilyen béna, kicsinyes, erőlködő játszmázáshoz folyamodsz. Mit csodálkozol, hogy személyeskedek, ha egyszer rászolgáltál? A #20 meg több, mint egy éve volt, mit nyaggatsz azzal is, te szerencsétlen? Ha tudnál értelmesen olvasni, figyelni, érdemben reagálni, eljutna hozzád az érdemi válasz, de csak ehhez az óvodás vádaskodáshoz, személyeskedéshez meg szánalmas picsogáshoz értesz, és ezt mind magadnak köszönheted.

Legközelebb légy szíves akkor hozzám szólni, ha valami értelmes mondandód van, nem ez az óvodás nyavalyás. Köszi.

2021. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!