Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zárkózottabbak a mai...

Miért zárkózottabbak a mai emberek?

Figyelt kérdés

A mai emberek mintha nem lennének vagy kevésbé lennének nyitottabbak új ismerettségekre, emberi kapcsolatokra, sem neten, sem élőben.


A 2000-es években ez még nem így volt, de még talán a 2010-es évek elején sem.


2020. febr. 20. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:

#39 Ha elolvastad volna és figyeltél volna a korábbiakra, láthatod.

#40 Akkor zavarjon, ha neked ez jól esik, nem mintha tudnál ellene bármit tenni, de nyilván nem akarsz egyáltalán. Lenne bőven kivel ismerkedned, mégse teszel semmit, tényleg nem értem mi bajod.

2020. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 A kérdező kommentje:
Ezeket amúgy honnan veszed? Mármint hogy magányos vagyok és nem ismerkedek, nem teszek semmit, stb?
2020. márc. 6. 14:21
 43/86 anonim ***** válasza:
51%

Olvastam, de sajnos nem láttam elfoadhatónak.

Bocsi.

2020. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
Magányost én rád nem írtam, a többit a válaszaidból/kérdéseidből. Jó ideig ellentmodást nemtűrően hangoztattad, hogy senkinek semmilyen indoka nem lehet zárkózottnak lenni, téged az ilyen emberek akadályoznak (pontosabban akik szerint ez rendben van, mégcsak nem is feltétlenül zárkózottak) – ezt se fejtetted ki, hogy mégis ki a bánat és hogy a bánatba tud téged akadályozni az ismerkedésben – eleve aki ilyen hozzáállással akar ismerkedni, arról már egyértelmű. Aztán amikor bedobtam ötletnek, hogy ismerkedj meg az itt lévő veled egyetértőkkel, azt se fogadtad el. Értem, vannak, akik nem akarnak ismerkedni, de akkor mért nem ismerkedsz azzal, aki akar? Láthatod, hogy van rá bőven példa.
2020. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
8%
Ezzel a zárkózottsággal is csak égetjük magunkat a többi ország előtt. Csoda hogy nem szeretnek minket?
2021. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
Naaagyon-naaagyon szomorú XD
2021. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:
Az hát.
2021. ápr. 30. 14:37
 48/86 anonim ***** válasza:
63%
Folyamodj szociális segélyért :DDDD
2021. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:
Értem én hogy meg vagy keseredve és nincs más témád, csak a politika, és mindenből kényszeresen politikai témat kell csinálnod hogy hozzá tudj szólni bármihez, de ez itt nem az a fórum. ;)
2021. máj. 2. 12:19
 50/86 anonim ***** válasza:
Mi van? Én csak a #46, #48 választ írtam, a #45 nem az enyém.
2021. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!