Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zárkózottabbak a mai...

Miért zárkózottabbak a mai emberek?

Figyelt kérdés

A mai emberek mintha nem lennének vagy kevésbé lennének nyitottabbak új ismerettségekre, emberi kapcsolatokra, sem neten, sem élőben.


A 2000-es években ez még nem így volt, de még talán a 2010-es évek elején sem.


2020. febr. 20. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
8%
60! Igen miattad! És siettem is mert dolgozom és nincs annyi szabadidőm mint neked a hülyeségek írogatására pláne ilyen hosszan. 😉 Meg te se vagy annyira fontos hogy osa figyeljek. 😛
2021. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező te is menj dolgozni, ne etesd a trollt! 😀
2021. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
75%

Kérdezőnek:

Komolyan megbántam, hogy egy viccet mertem írni, amin úgy besértődtél, hogy azóta is ezen picsogsz. Őszintén sajnálom, bár nem hiszem, hogy én tehetek róla, elvégre te döntöd el, min sértődsz meg:-)

,, Színvontalan személyeskedés"... Hát nem én kezdtem, én csak reagáltam a tiedre.

,,Nem jó az emberismeretem"... Ajjaj... És ezt ki mondja meg, te? Mert neked jó? Szerintem meg a tiéd gyatra, de ez mellékes, a lényeg, hogy mégsem én rinyálok, hogy milyenek az emberek, hanem te. Ha jó lenne az emberismereted, tudnád magadtól, hogy miért olyanok, amilyenek, és - bár azelőtt te se írtál konkrétumot, csak benyögted, hogy zárkózottak és kész - meg is magyarázod ezt magadnak. Látszik, mennyire nem vagy kíváncsi az okokra, csak olyanok válaszát várod, akik veled teljes mértékben egyetértenek, hogy együtt fröcsögjetek, és ettől hízzon a májad. ,,Szerintem te az a kategória vagy, aki helyesli ezt a zárkózottságot" ,,de biztosíthatlak hogy nem így van ez rendjén."- ebből is az látszik, ahogy bedobozolod az embereket, vagy egyetért veled valaki, vagy nincs igaza. Megmondom őszintén, ha zárkózott lennék, én ezek után meg nem osztanék veled semmit.


,,Aki nem szimpatikus azt nyilván én sem engedem közel, de másokkal ellentétben én tartom magamat annyira fejlett intelligenciával rendelkezőnek, hogy megadom a lehetőségét, hogy hátha rosszul ítéltem meg, nem vagyok olyan buta, mint egyesek, akik el vannak tompulva az idézetektől és eszméktől, hogy az első 7 másodpercben dől el minden, rossz a hold állása, az első benyomás a fontos. Az ulyenekk nem szoktákk aztán hagyni hogy kellemesen csalódjanak, kényszeresen ragaszkodva az igazukhoz, és azt hiszik azért fejlett az EQ-juk, mert meg tudnak sértődni ha csúnyát mindanak rájuk. :P"


Ó a rohadékok! Nem adnak elég esélyt!!! Tehát te akarsz velük ismerkedni, tukmálod magad, fölényeskedsz, hogy te milyen intelligens vagy, személyeskedsz, meg vagy róla győződve, hogy mind buták, (bezzeg te), idézetek befolyásolják az összes döntéseiket, ,, csúnyát mondasz", aztán nem érted, miért nem kapsz még egy és még egy és még egy... esélyt:D Egy élmény lehet a társaságod:D Az nem fordult meg a fejedben, hogy sosem csalódtak még kellemesen, és/vagy jó az életük anélkül is? Vagy szerinted minden ember számára a legklasszabb dolog a te társaságod, ellenkező esetben beteg, hülye?

Ahhoz meg egyszerűen nincs mit hozzáfűzni, hogy te mégis ilyen emberekkel akarsz mindenáron ismerkedni, holott látod, hogy ők nem akarnak.

,,Azért 20 éve még nem ez volt." Hát a franc a pofájukba! Ami 20 éve úgy vót, az maraggyon is úgy!

Nekem ez még nem tűnt fel, de ezek után ebből a szempontból is örülök, hogy folyamatosan változik a világ:-)

,,Nyiitott vagyok és érdeklődő, ne ebből élj meg!" Wtf??

,,Nem fura hogy mindenkitől azt hallani szinte, hogy külföldön annyira másak az emberek?"

Egyáltalán nem. Tök mást mondanak mások, gyakran pont azt, hogy ott nem kell bájcsevegni, nem tartanak udvariatlannak, ha nincs kedved beszélgetni, stb. Egyébként élnek is kint ismerőseim, ők is mást mondanak/mást látok rajtuk, mint amit itthon mondanak/te állítasz a külföldiekről.

Remélem átmegy a lényeg és nem sértelek meg, ha mégis, jó sértődést:-)

2021. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
63%
#61 ja, de arra rohadtul ráérsz, hogy folytasd ezt az óvodás vádaskodást, ezekkel az idétlen szókincspótlék szmájlikkal. Nem is vagy képes ennél többre, csak hibás, egy soros picsogásokat írni. Hát hiába, mert nem érdekel a béna nyavalyásod:-)
2021. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 A kérdező kommentje:

63! Ha nem lennének benne a soraimból idézetek, most az egész hozzászólásodat zárójelbe tettem volna, felé írva, hogy "Ez most innentől idáig felesleges volt." ;)

Es Te kezdted ezzel a segélyes dologgal. Nem válaszolok rád, mert itt már olyanokat is ismételgetsz, amit már elmagyaráztam. Javítana a helyzeteden, ha a hozzászólásaid végére odaírnád, hogy 16/F

Akkor talán érthwtő lenne ez a sok csacskaság.

Leckéd kész van? ;)

2021. máj. 7. 13:33
 66/86 anonim ***** válasza:
8%
64 te ilyen áldozathibáztató vagy?
2021. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
63%

,,Ha nem lennének benne a soraimból idézetek, most az egész hozzászólásodat zárójelbe tettem volna, felé írva, hogy "Ez most innentől idáig felesleges volt." ;)"


A te egész kérdésed(=jajgatásod) felesleges úgy, ahogy van, mégis - a te szavaiddal élve - megadtam az esélyt, és képes voltam válaszolni. Te nem nem akarsz válaszolni, simán magas ez neked, egyértelmű.


,,Es Te kezdted ezzel a segélyes dologgal."


Mit kezdtem a segélyes dologgal? Legalább annyira megtanulhatnál írni, hogy olvasható legyen, de tudom, nem a rengeteg hibádat kell nézni, hanem azt a baromi mély tartalmat és intellektust, ami belőled árad (lol)


,,Nem válaszolok rád, mert itt már olyanokat is ismételgetsz, amit már elmagyaráztam."


Ó jajj, most mi lesz? Pedig egy élmény veled a párbeszéd! Nem tudja mit hagy ki, aki nem kíváncsi rád!!!


,,Javítana a helyzeteden, ha a hozzászólásaid végére odaírnád, hogy 16/F"


Ugyan miért? Ne aggódj te az én helyzetem miatt, azon nem kell javítani. Egyébként egyiket sem találtad el, de nyilván nem is ez volt a cél, csak egy végső kétségbeesett próbálkozás, hogy úgy állíts be, mintha fiatalabb lennék, és a szép korod miatt bölcsebbnek tűnj. Hát ne haragudj, de nálad egy 16 éves bölcsebb, tapasztaltabb, rugalmasabb, és főleg: kevésbé rinyagép.

Egyébként érdekes, hogy mégsem én tűzdelem tele az igénytelen, hibától hemzsegő szövegemet idétlen, szókincspótlék szmájlikkal, hanem te.


,,Akkor talán érthwtő lenne ez a sok csacskaság."


A te esetedben viszont az érthető, hogy buta, igénytelen, rugalmatlan, egyszerű ember vagy, amiről te tehetsz.


,,Leckéd kész van? ;)"


Mi közöd hozzá? Egyetemista vagyok egyébként, mondd nyugodtan, hogy biztos büfészakos:-)

2021. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
63%
#66 megbántottalak? Édesem, nem én kényszerítettelek, hogy itt erőlködj, holott világosan látod, hogy itt (is) csak egy mellékszereplő vagy, és senki nem kíváncsi rád. Mégis minek vagy az áldozata, amikor ott van előtted a lehetőség, hogy művelődj, ha nem tetszik, hogy szóvá teszem az óvodás szintedet (miután úgy viselkedsz)? Magadnak, úgyhogy magadra vess.
2021. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 A kérdező kommentje:

#67 A hibákakat direkt neked rakom bele, hogy valamibe legalább hitelesen is bele tudj kötni, ha már a tartalomba nem. Bele is sétáltál. :D


Csacskaságokat mindenkinek joga van beszélni, még van amelyik szórakoztató is. De amiket írsz, még csak nem is szórakoztató. :P 16-ban még talán az

2021. máj. 8. 12:42
 70/86 anonim ***** válasza:
8%
68 az úgy nem lehet hogy a borzalmas stílusod miatt beszél így veled mindenki? Az úgy lehetségea? Vagy csak "igazságfájdalmunkban" ajvékolnánk?
2021. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!