Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pénzemmel csajozzak?

Pénzemmel csajozzak?

Figyelt kérdés

Volt már 2 barátnőm,de gyerekszerelem volt,semmi szex.

Már évek ota nincs senkim.

Miért?

Önbizalom hiány...gondok vannak velem ilyen téren.

Kezdeményezni sem merek.

(Visszajelzést nem igen kaptam élőben,inkább csak neten)

Mondjuk itt a gyakorin,facén...stb.

Ezek alapján itélem meg magamat...sajnos:/

Hát ki tudja,lehet csak fiu volt a véleményező fele,de én komolyan veszem.

Sokan irták helyes vagyok,de sokan le is léptek szo nélkül.

Nem tudom eldönteni,de inkább csunyának gondolom magam.


Pénz az viszont van.

Ugye ez megkönnyíti a dolgot csajozás terén.

De így nagy esély van arra,hogy csak a pénzért lesznek velem.

Mit gondolsz?



2014. dec. 6. 06:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A normális, dolgos szingli csajok pedig le vannak nézve, nem eléggé k.vásak, kár lenne őket nem megcsalni, szexben kihasználni, nem eléggé hisztis és taktikus r.bancok, ez a baj :)."


"ha kalandot, akkor egyszerű a képlet. ha nem vagy jóképű, akkor legyél izmos/magabiztos/határozott/tahó, és máris könnyebb lesz nőt felszedni. "


Egyikőtök 19, a másik 1 híján 20. Ugyanazt mondjátok, hogy a másik nemnek csak a "rossz" jön be.


Kérdező, gondolom barátaid vannak. Én pl csak akkor merek odamenni valakihez, ha a barátaim a közelben vannak.

A kérdésedre válaszolva:

Igen, ha márkásabb, menőbb cuccokba jársz, nagyobb esélyed lesz rá, hogy egy lány leszólít. De csak esély, ami ugye soha nem garancia semmire.

2014. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jo cuccokban járok,ezt magamért teszem...szoval nem megjátszás.

Azt vettem észre,hogy neten sokkal nagyobb a szájuk a csajoknak...

Élőben olyan kis visszahuzodoan bámulnak...sőt,tavaly kezdeményezett nekem egy lány,üzengetett...de nekem (nagyon nem) tetszett,ezért visszautasítottam.


de neten...sokszor lelépnek,csak ugy szo nélkűl.

És,ha szégye,ha nem...ez vette el a önbizalmam...a netes dolgok.

2014. dec. 6. 13:55
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnos, az a helyzet, ha valaki nem kifejezetten vonzó, legyen akár nő vagy férfi, sokáig kell keresgélnie, amíg megfelelő társat talál. Csak az a lényeg, hogy ne adja fel. A pénzeddel nem kell kérkedni, jobb, ha nem is tudják, hogy több pénzed van. Ne azért álljanak veled szóba. És te legyél az, aki eldönti, kell-e neki az a lány, vagy sem, ne a lány! A facebookos ismerkedést én mellőzném, hanem eljárnék mondjuk evezős túrákra, biciklitúrákra, idegen csoportokhoz csapódnék, aztán majd a sors hoz valakit, de csak akkor, ha te is hozzáteszed a magad részét!! És nem adod fel.
2014. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sajnos normálisnak Tűnő férfiak között is rengeteg a csaló és nagyon sok álmodozik a k.vákról. Bármennyire is hétköznapinak tűnik a programjuk, akkor is keresnek kibúvókat, majd hamarosan meglepődsz, amikor beállit egy-egy idegen nő a közös gyerekükkel. Az is biztos, hogy ilyen esetben a köv. 10 évben lassan te, mint szorgos és szerény nő, búcsút inthetsz a közös lakásotoknak.

Sajnos a másik kellemetlen helyzet nem csak a jófiúk, de a rosszfiúk esetében is az, hogy döntésképtelenek és határozatlanok, igy szinte mindenben a haverok, "barátok" felszines véleményei szerint cselekszenek, pl.: "Már nem jó a szex köztetek?? Ez rettenetes, feltétlenül el kell válni!!!", "Már nem úgy néz ki az asszony 2 gyerek után, mint egy tizenéves r.banc??? Fantasztikus, el kell válni minél hamarabb, ez igy nem mehet tovább". Sokkal menőbb az elvált, r.bancokra költekező férfi képe, mint a normális családapé. Férfiak, csak arra gondoljatok vissza, hogy édesanyátok hogyan nevelt fel titeket, sokszor egyedül, azután ugassatok.

Nincs az a komoly nő, aki a párja összes haverjének ficamodott izlésének egyáltalán meg akarna felelni, igy saját érdekében gondolja át az egészet és inkább szakit.

Ugyanakkor nektek, fiatal férfiaknak is hamarosan le fog járni a szavatosságotok, ronda lesz több testrészetek is, ráncosak lesztek, ezen lehet röhögni egy nagyot, de a tényeken nem változtat semmi.

2014. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a pénzzel vonzd a lányokat.
2014. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 UserBoy12 válasza:
Soha ne csajoozz pénzel! Csajozni szenvedéjjel kell!
2015. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!