Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak folyton "macerál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak folyton "macerál" hogy csajozzak de már nagyon kínos?

Figyelt kérdés

18 vagyok de anyám folyton macerál hogy na van valami lány meg hogy a múltkor látott a városban egy lánnyal meg hogy azért reméli védekezünk meg hogy szóljak neki ad pénzt hogy el tudjam vinni a "kis barátnőmet" mindenhova mindig terelem meg mondom nem a barátnőm a múltkor meg azt vettem észre hogy gumit rakott a táskámba -.-'

kérdeztem hogy ezt minek vagy mi van és mondta hogy jaj tudja hogy úgyis olyan kis "szégyellős" vagyok ezért vett nekem hogy biztos legyen nálam :SSS

de mondtam hogy én nem szexelek meg tényleg semmit ezt is elintézte annyival hogy mosolygott meg hogy tudja milyenek a fiúk az én koromban mert ő is volt fiatal most ezzel mit kezdjek mert nagyon nyomul anyám és kiborít :S


18/f


2014. okt. 16. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, én még ennyi idős koromban is azt hallgattam, milyen jó, hogy nem járok sehová, mert így egy fillért se kell rám költeni.
2014. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehehehe jófej muterod van. :D Még pénzzel tömne, hogy szórakozzatok a barátnőddel (ha lenne) ez azért jóság. Én csak a születés/névnapomon kaptam egy kis pénzt. :(
2014. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt ilyen. Szüleim tudták, hogy olyan rondára sikeredtem, hogy soha egy lány sem fog még csak felém sem nézni, így nem is piszkáltak miatta.
2014. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz semmit csinálni. Ilyenkor gondolkodom azon, hogy a szülők nem ismerik a gyereküket? Nem látják, hogy ez az egész nyomulás nála nem működik? Nem érteni ezt sajnos.
2014. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem örülj neki. tedd el a pénzt, menj el belőle szórakozni, akkor tényleg felszedhetsz valakit.
2014. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, menj bele a játékba, hadd higgyje, hogy valami nagy Casanova vagy, láthatóan ezt szeretné hinni. A lóvét meg a gumikat tedd el, később jó lesz. :D Az anyákon nem érdemes magunkat felidegesíteni, hiszen csak túlteng bennük a törődni vágyás.


32F

2014. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!