Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért várják el a szüleim,...

Miért várják el a szüleim, hogy járjak a lányok után, és folyton csajozzak? Engem nem érdekel!

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, ha ez jutna eszetekbe, hanem egyszerűen engem nem érdekel ez a barátnő dolog.

Van sok barátom megyek mindnefele folyton mozgásban vagyok, de folyton azért nyaggatnak, hogy mikor találok már barátnőt, miért nem ismerkedem, most az ideje, túl késő lesz...


Mire akarják, hogy ilyen csajozós legyek?

Engem nem érdekel az, hogy barátnőm legyen, meg kapcsolat, meg a lányok után loholjak!

És jönnek a hülye meséikkrl, hogy ennyi idősen ők már 3. Barátnőnél jártak, meg minden...


De már azt hiszik, hogy valami bajom van!

19f



2014. jún. 12. 10:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
28%
voltál már lánnyal?
2014. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Nem, tudom nem normális, mikor már mások 14 évesen szexelnek, de engem az se izgat!

Tudom hogy ez furcsa, mert szaporodás, meg szexuális vágy benne van mindenkiben, de engem nem érdekel ennyire!

2014. jún. 12. 10:51
 3/38 anonim ***** válasza:
26%
első vagyok még! Én egy 26 éves anyuka vagyok, de ha nekem lenne egy 19 éves fiam, azért én is megkérdezném nincs-e gond? Azt írod nem érdekelnek a lányok? Nekem van ismerősöm Ő sem hurcolta haza a lányokat, és már kezdték a dumát hogy meleg stb. aztán egyszer csak lett barátnője és több éve együtt vannak! Kicsit fura vagy, akiket ismerek ennyi időseket azok már túl vannak pár dolgon!
2014. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
0%
hogy nézel ki, nincs önbizalmad?
2014. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszagondolok a középiskolás osztályomra, alig volt olyan, akinek volt barátnője, barátja.

Inkább középiskola után, huszonévesen jöttek a kapcsolatok mindenkinél.

Ez persze nem azt jelenti, hogy ne nézegettük volna a fiúkat. Szóval azért érdeklődtünk a másik nem iránt. Csak valahogy akkor még nem volt ilyen, mint manapság, hogy már általánosban x "kapcsolaton" túl vannak a gyerekek.


Szóval nem biztos, hogy ez gond, hogy te így gondolkodsz.

Van még időd bőven.

2014. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
Lehet aszexualis vagy csak elnyomod magadban(tudat alatt) a valodi erzeseseidet, foleg a csesztetesek miatt. Amufy nem szabad eroltetni semmit, ez magatol maj csak jon vagy nem...
2014. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne csináljátok vele ezt még ti is. Semmi bajod nincs :) Egyszerűen később érsz, mint a többi fiú. Lehet hogy fél év múlva "kattan" valami benned és futni fogsz a csajok után :)

Sportolj, szórakozz éld ki magad :)

2014. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
59%
Azért kérdezgetik, mert nem ez az általános viselkedés egy 19 éves fiútól és gondolom aggódnak.
2014. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom, én 30+ nő vagyok és visszaemlékezve a középiskola végére és az ötödévre, tehát amikor 19 év körül voltunk... Nekem is voltak olyan fiú osztálytársaim, nem is egy, akiknek nem volt még barátnőjük, nem is törekedtek arra, hogy legyen, sőt még eleve ott tartottak, mint a kisiskolások, hogy cikinek érezték lánnyal szóba állni, lánnyal barátkozni, nemhogy még kapcsolat...


Egyszerűen később érnek ilyen téren, ennyi. Nem értem mit kell ezt erőltetni vagy betegesnek tartani.


Más fiúk meg csapták a szelet össze-vissza.


Hosszútávon pedig semmi különbség, van aki csajozott, most mégis egyedül van, van aki 25 évesen kezdte és már felesége és gyereke van...


Amúgy volt egy srác a suliban, akinek az anyja és a nőrokonsága szintén erőltette a csajozást, az meg jókisfiú módjára tette is a dolgát. Az összes csajnál bepróbálkozott, persze tök bénán, és persze nem állt vele szóba senki, szegényt kiröhögték a háta mögött. Végül az lett, hogy érettségi után fél évvel feleségül vett egy a suliban tanító viszonylag fiatal tanárnőt. :-))

Az a nő iszonyú randa volt és a srácnál persze jóval idősebb. De ez se érdekelte, csak hogy megfeleljen a rokonságnak, és hamar csinálja a kis trónörökösöket, nehogy kihaljon a családfa...

Azóta a srác is szépen elhízott, (pedig fiúként nem volt kövér és ronda, szóval nem a kinézete miatt zárkóztak el tőle a csajok...), mostanra hozzáöregedett a nőhöz. És hogy boldogok-e azt nem tudom. :)

2014. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
67%

Nyugi, van még időd. Biztosan később érő típus vagy.

A te korosztályos folyton iszik, drogoznak (igen, a "csak" füvezés is drogozás!). Kérdezd meg a szüleidet, hogy ahhoz mit szólnának, merthogy az is a korosztályod része...

2014. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!