Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért várják el a szüleim,...

Miért várják el a szüleim, hogy járjak a lányok után, és folyton csajozzak? Engem nem érdekel!

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, ha ez jutna eszetekbe, hanem egyszerűen engem nem érdekel ez a barátnő dolog.

Van sok barátom megyek mindnefele folyton mozgásban vagyok, de folyton azért nyaggatnak, hogy mikor találok már barátnőt, miért nem ismerkedem, most az ideje, túl késő lesz...


Mire akarják, hogy ilyen csajozós legyek?

Engem nem érdekel az, hogy barátnőm legyen, meg kapcsolat, meg a lányok után loholjak!

És jönnek a hülye meséikkrl, hogy ennyi idősen ők már 3. Barátnőnél jártak, meg minden...


De már azt hiszik, hogy valami bajom van!

19f



2014. jún. 12. 10:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Még a kérdésekre sem reagált semmit...

Amúgy meg ki tudja, most ez egy verzió amit Ő leírt, de a szülei verzióját nem tudjuk. Lehet azért vannak kétségbe esve, mert pl. túl sok időt tölt a fiú barátaival stb.

Nem tudhatjuk, mi csak a Kérdező verzióját ismerjük.

2014. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

"A legtöbben fizikailag képesek az orgazmusra, és rendszeresen maszturbálnak, bár esetenként arról is említést tesznek, hogy normálisan működő fizikai reakciójukkal képtelenek érdemben mit kezdeni, zavarba hozza őket."


Nem minden esetben. De köszönjük a tapasztalt válaszodat Zoknis.

2014. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondtam, basszus? Rendszeresen nőkre maszturbáló férfiak is LEHETNEK aszexuálisak (ahogyan a rendszeresen nem maszturbálók is).
2014. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

Ennek ELLENÉRE baromira zavar, hogy kiforgattad a válaszom. Kimásolni a mondandóm egyik felét, szándékosan lehagyva a befejezését cseszett félrevezető. Nem írtam, hogy x év után ha nincs barátnője az meleg.


Azt írtam, hogy ha tetszenek neki a nők, csak kapcsolatra nem vágyik, akkor lehet későn érő. Ebbe nem akarsz belekötni?

2014. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Írd le a véleményed másokkal való kötekedés nélkül.
2014. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Én nem kötekedtem, te kötöttél belém. Azért csak a mondandód háromnegyedét (és nem ám a felét) másoltam ki, mert az utolsó mondatodat nem tartottam hülyeségnek. A meleges hozzászólás pedig általánosságban szólt minden válaszolónak, akik arra gondol, hogy a kérdező meleg.
2014. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Tudom elég fura, hogy ezt én mondom neked, hiszen most épp veled vitázok, de próbálj inkább a kérdezőnek válaszolni, ne a válaszadóknak. Ha egyáltalán nem írsz semmit kifejezetten az én válaszomra, csak leírod a véleményed, akkor ez a vita sem lenne.

Tehát ne engem javítgass ki, hanem írd le a saját "verziód" és majd a kérdező eldönti, hogy mit akar kezdeni.

És párja nem csak a zokninak van, nem véletlen hívják "párkapcsolatnak".

2014. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

A válaszom hasznos volt a kérdező szempontjából, még akkor is, ha a te írásodra reflektáltam.


A felhasználónevem iránti érdeklődésed megmutatja számomra, hogy mennyire vagy intelligens. Segítek, semennyire.

2014. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Mondod te... de mégis ki kíváncsi a véleményedre? A kutyát nem érdekli, hogy mi a véleményed rólam. :) Szép napot Mr. Kötekedő Zokni.
2014. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Naa, ne offoljátok szét ezt a kérdést :)
2014. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!