Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért várják el a szüleim,...

Miért várják el a szüleim, hogy járjak a lányok után, és folyton csajozzak? Engem nem érdekel!

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, ha ez jutna eszetekbe, hanem egyszerűen engem nem érdekel ez a barátnő dolog.

Van sok barátom megyek mindnefele folyton mozgásban vagyok, de folyton azért nyaggatnak, hogy mikor találok már barátnőt, miért nem ismerkedem, most az ideje, túl késő lesz...


Mire akarják, hogy ilyen csajozós legyek?

Engem nem érdekel az, hogy barátnőm legyen, meg kapcsolat, meg a lányok után loholjak!

És jönnek a hülye meséikkrl, hogy ennyi idősen ők már 3. Barátnőnél jártak, meg minden...


De már azt hiszik, hogy valami bajom van!

19f



2014. jún. 12. 10:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
5%

Én a 8-assal egyetértek. Manapság mát tényleg furcsa, ha egy 19 éves fiút egyáltalán nem érdeklik a lányok.

Szóval érthető a szüleid reakciója is.

És eddig egyetlen lány sem tetszett neked vagy valami?

2014. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

De tetszenek, de nem töröm magam, hogy becsajozzak!

Az összes haverom picsog hogy nincs barátnője, meg kéne már nekik csaj, meg cikinek érzik hogy nincs senki aki mellettük van, én meg nem aggódok ezen éjjel nappal!

2014. jún. 12. 11:20
 13/38 anonim ***** válasza:
0%

Bocs a kérdésért, de önkielégíteni szoktál?

Tehát maga a női test izgat?


Ha nem, akkor aszexuális lehetsz, esetleg meleg (és nem viccből írom).

Ha maga a női test izgat, csak barátnőre nem vágysz, akkor lehetsz későn érő is.

2014. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Erőltetni semmit sem szabad, mert csak begörcsölsz, és minden rosszabb lesz. Ha majd eljön az idő, vagy az a valaki, akkor majd ráálsz a témára. Amúgy furcsa, hogy ebben kérdésben inkább a kortársak példája szokott sürgetőleg hatni, ami miatt nem szokáták halál nyugodtan azt mondani, hogy ez engem nem érdekel. Nyilván a barátaid is hozzád hasonlóan később érő típusok. De szerelmes az voltál már lányba?
2014. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok még mindig! Bocs közben főzök! Szóval szerintem vagy későn érő típus vagy, vagy pedig aszexuális! Ha úgy érzed nem vonzanak a fiúk, akkor nem hiszem hogy meleg lennél! Menj el pszichológushoz! Biztosan tud segíteni! Nem válaszoltál egy kérdésre! Amúgy hogy nézel ki? Helye vagy, átlagos? Lehet nincs önbizalmad!
2014. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük, hogy miért olyan fontos ez, talán ennyire sürgősen unokát szeretnének? Mert akkor megoldod, csak szóljanak.. Talán akkor leszállnak rólad. :D

Amúgy meg jól teszed, hogy nem görcsölsz rajta, majd lesz, amikor lesz.

2014. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
78%

"Bocs a kérdésért, de önkielégíteni szoktál?

Tehát maga a női test izgat?


Ha nem, akkor aszexuális lehetsz, esetleg meleg (és nem viccből írom). "


Az aszexuálisok is szoktak önkielégítést végezni, azt a hülyeséget pedig felejtsük már el egy életre, hogy aki x éves koráig nem tud felmutatni legalább egy barátnőt, az meleg.

2014. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%

Te is feltudtad fogni a kérdésem...


Az aszexualitás a nemi érdeklődés maradéktalan hiányát jelenti, az aszexuális ember elutasítja a testiséget.


Aki aszexuális, az nem maszturbál NŐKRE. Mint látod a kérdésem második felében azt kérdeztem Izgatja-e a női test. Ha nem, akkor vagy aszexuális, vagy meleg.


Nem azt mondtam, hogy ha nincs barátnője, akkor meleg. Kötekedő.

2014. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
És érdekes módon az utolsó mondatom kimásolásában már nem voltál ilyen szorgalmas.
2014. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
61%
Úgy látom, semmit nem tudsz az aszexualitásról. Nőkre rendszeresen maszturbáló férfiak is lehetnek aszexuálisak.
2014. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!