Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért várják el a szüleim,...

Miért várják el a szüleim, hogy járjak a lányok után, és folyton csajozzak? Engem nem érdekel!

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, ha ez jutna eszetekbe, hanem egyszerűen engem nem érdekel ez a barátnő dolog.

Van sok barátom megyek mindnefele folyton mozgásban vagyok, de folyton azért nyaggatnak, hogy mikor találok már barátnőt, miért nem ismerkedem, most az ideje, túl késő lesz...


Mire akarják, hogy ilyen csajozós legyek?

Engem nem érdekel az, hogy barátnőm legyen, meg kapcsolat, meg a lányok után loholjak!

És jönnek a hülye meséikkrl, hogy ennyi idősen ők már 3. Barátnőnél jártak, meg minden...


De már azt hiszik, hogy valami bajom van!

19f



2014. jún. 12. 10:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
31%
Látod-látod. Nekiállsz kötekedni, belekötsz a nevembe, igazi intelligens személlyel van most dolgom :)
2014. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
40%

Én nem foglak távdiagnosztizálni, mert ha szexelek, nem kapok automatikusan szexuálpszichológiai tudást, mint páran hiszik.


Ne hagyd, hogy valaki "érdekesnek" vagy "nem normálisnak" tituláljon, mert azt hiszi, mindent tud mindenkinek a szexuális életéről, csak mert dugott már.


(Egyébként zokninak nem csak párja, de igaza is van.)

2014. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
30%
mi a p.csának jöttök ide veszekedni! Nem reagálsz kérdező??? Ne a hülyékre, hanem akik segíteni szeretnének! Ne vedd őket figyelembe jó?
2014. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Amúgy kezd az az érzésem lenni, hogy csak úgy bedobott a kérdező egy nyilvánvalóan megosztó, és szakmai tudást igénylő témát, amire akármennyire is veri itt mindenki a nyálát, senki se tud válaszolni érdemben, mert nem ismerjük semennyire a pontos helyzetet.
2014. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
63%

Nekem szerencsére olyan baráti társaságom volt 13 éves korom óta, hogy kötelező volt a csajozás. Itt nem a sexet értem, hanem az ismerkedést, megszólítást, randizást. Nagyon sokat tanultam belőle. Mielőtt megismertem volna az igazit már olyan tapasztalt voltam, hogy minden gátlás nélkül oda tudtam menni bármelyik lányhoz ismerkedni. A nők terén is rengeteg tapasztalatot szereztem. Ami pedig a legfontosabb, hogy simán ki tudtam lépni olyan kapcsolatokból, ami nem volt tökéletes, vagy nem éreztem benne magam tökéletesen, így a válogatás után nagyon jól választottam.

Néhány napja volt egy kérdés amikor szintén 19 éves srácot néznek melegnek a szülei. Elviccelődtem vele, de valójában nyomorúságosak voltak a válaszai.

A mai világban nagyon fontos, hogy ismerjük a női nemet, amit csak tapasztalatok alapján lehet. Az üzleti és egyéb fontos pozíciókban nők vannak. Nekem nem okoz problémát társalogni egy mély dekoltázsú, határozott ellépésű üzletasszonnyal, míg vannak 50-es férfiak, akik szinte még köszönni sem mernek egy nőnek. De a minden napi életben is, egy sima hivatali ügyintézésnél könnyebben boldogulok az ügyintéző hölggyel, mert ha még rossz napjuk is van akkor is tudom, hogy mit kell ahhoz mondani, hogy segítőkészen elintézze az ügyemet.

Úgyhogy szedd össze magad és egy kicsit barátkozzál lányokkal is.

2014. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

Aham, ismerős a helyzet, csak az én szüleim egy bizonyos nővel szekálnak.

Lehet hogy már nyüg vagy a nyakukon, es szeretnék hogy egy kirepülj a családi fészekből. Vagy csak látják rajtad hogy néha bánkódsz vagy fájdítod a szíved egy csajszikára.

Mond nekik: Bocs anyu/apu, de én nem tudom el tűrni a nők hisztijeit, nyávogását. Megfelelni a butaságaiknak cserébe minden nap toppon leni nekem. Meg nem kell stresszelni, hogy mikor lép le valami alfahímmel.

2014. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Mert égnek hogy impotens a fiuk.
2014. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, hogyí a szüleid aggódnak. Ha nem csajozol, azt is jelentheti, hogy alacsony a tesztoszteron szinted, annak hiányában pedig semmi indíttatást sem fogsz érezni, hogy valamit is véghezvigyél. Magyarán: a nyakukon maradsz örökre.
2014. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!