Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan csajozzak be? Mit kéne...

Hogyan csajozzak be? Mit kéne tennem ilyen szitukba?

Figyelt kérdés
Nos lesz majd egy suli-buli ahol lesznek majd jó csajok de hogyan kéne odamenni meg stb? Mert altalában vagy öten vannak együtt így elég fura h odamegyek az öthöz es elhívom az egyiket v nem? Hogyan kéne megtenni az első lépéseket az ismerkedéshez nem csak majd a buliban hanem amúgy is? Milyen témákkal huzakodjak elő? Vannak vmi praktikák? Főként tizenéves lányok és nagy csajozógépek válaszát várom.

2014. okt. 3. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vagy egyedül lévő lányokhoz megyek oda, vagy ha többen vannak, akkor barátokkal megyünk oda. Lehet poénkodni, bármi random témáról beszélni, elhívni őket egy italra vagy táncolni, ne ott álldogáljanak.. Ha nem akarnak jönni akkor megkérdezed h miért, persze ne túl nyomulósan, csak fejezd ki, hogy érdekel :)
2014. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De milyen témákat kéne felhozni amiket általában a csajok nagy többsége szeret meg ilyesmi?:D am azt nem irtam h 16f :D
2014. okt. 3. 15:47
 3/7 anonim válasza:

Elsőnekis próbálj szemkontaktusba kerülni a csajjal.. ez ha meg van, nincs más dolgod mint hogy oda menj, és beszélj.. nállam ugy van hogy ha oda megyek a csajhoz csak jön belőllem a szöveg...

nm tom hogy te hogy vagy vele.. de a lényeg a magabiztosság... ha az meg van akkor MiRe VáRsZ?? :D ha nem tudsz olyaan nagy csajozós dumákat, akkor elsőnek elég ha kérdezgetsz tőlle... utanna egy kis bók, hogy pl..: csinos,vagy valami... hidd el onnan majd megy minden magától..! :)

2014. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi:D de tudnál nekem mondani pár kezdő szöveget? amivel odamész meg stb? mert nekem mindig az első egynéhány mondattal van a bajom. nem tudom h mivel kezdjem meg stb utána már okés a dolog:D
2014. okt. 4. 09:34
 5/7 anonim válasza:
hosszabb kapcsolatot akarsz vele.?
2014. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
persze:D
2014. okt. 4. 20:09
 7/7 Vad-Ász ***** válasza:

Szevasz!

Ha arról a sulibuliról besézlsz ami most lesz majd,akkor segítek neked.

Haverom adja a zenét,én csak kisegítő leszek

2014. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!