Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan csajozzak be? :D

Hogyan csajozzak be? :D

Figyelt kérdés
komolyan gondolom... megyünk srácokkal a Balcsira holnap ,és persze szórakozni is fogunk. Érdemes itt ismerkedni?:D 17/F
2014. jún. 18. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Add önmagad! ;)
2014. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
B*sszatok be, utána majd kialakul ha csajok közelébe mentek. :D
2014. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá, megkérded "Szia, mi a neved? Szeretnél valamit inni? Milyen hangot fogsz adni mikor a farkam elpusztítja a puncid?"
2014. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem, itt nem :D

inkább próbálkozzatok strandon.


"véletlenül" dobjátok mindig oda a labdát, vagy hívjátok őket röpizni, vagy akármi..

este meg buliban

2014. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam,hogy általában meglátnak a lányok és ők jönnek közelebb, olyankor már csak oda kell mennem, mert amúgy is néznek, csak ha épp nem vagyok jó passzban és parázok meg szövegem sincs akkor gondolom meg jobban mit tegyek, de jó hangulatban haverokkal sokkal könnyebb, lazaság van meg minden:D
2014. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!