Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pénzemmel csajozzak?

Pénzemmel csajozzak?

Figyelt kérdés

Volt már 2 barátnőm,de gyerekszerelem volt,semmi szex.

Már évek ota nincs senkim.

Miért?

Önbizalom hiány...gondok vannak velem ilyen téren.

Kezdeményezni sem merek.

(Visszajelzést nem igen kaptam élőben,inkább csak neten)

Mondjuk itt a gyakorin,facén...stb.

Ezek alapján itélem meg magamat...sajnos:/

Hát ki tudja,lehet csak fiu volt a véleményező fele,de én komolyan veszem.

Sokan irták helyes vagyok,de sokan le is léptek szo nélkül.

Nem tudom eldönteni,de inkább csunyának gondolom magam.


Pénz az viszont van.

Ugye ez megkönnyíti a dolgot csajozás terén.

De így nagy esély van arra,hogy csak a pénzért lesznek velem.

Mit gondolsz?



2014. dec. 6. 06:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló cipőben járok mint te. Sajnos ilyen világot élünk, el kell fogadni. Rohadt nehéz, ha kur*ázol avval csak ideiglenesen oldod meg a problémát sajna, és sokba is kerül. A lányoknak olyan magasak manapság az elvárásaik h nekünk csak a magány jár.
2014. dec. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Semmi képen ne a penzt vesd be mint csajozos eszkoz! Tudom hihetetlen de kepzeld vannak lanyok akik aranyosak, jo szivuek, erkolcsosek es tudnak penz nelkul szeretni! Szerintem nem olyan kapcs.ra vagysz amiben egy hulye penzehes liba parancsait varod es teljesited egesz nap.. vard meg hogy a megfelelo lany betoppanjon! Addig is jarj el bulizni, szorakozni es mindehol probalj ismerkedni! Azert mert te ugy erzed nem vagy helyes hiddel hogy van a vilagba olyan lany akinek te leszel a hercege! Csak varj turelemmel meg ha nehez is!
2014. dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Amugy még sosem utasítottak vissza,mert nem is kezdeményezek.

Csak neten,kaptam visszajelzést a külsömről.

2014. dec. 6. 07:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor az is probléma lehet, hogy még sosem kezdemémyeztél.
2014. dec. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben pénzzel csajoznék (kur váznék), amíg nem találok egy normál csajt. A változatosság gyönyörködtet, nem?
2014. dec. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A normális, dolgos szingli csajok pedig le vannak nézve, nem eléggé k.vásak, kár lenne őket nem megcsalni, szexben kihasználni, nem eléggé hisztis és taktikus r.bancok, ez a baj :).

Az utóbbi válasz pedig, hogy k.vák között keresni a komoly kapcsolatot, egyszerűen nonszensz. 28 L

2014. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"A normális, dolgos szingli csajok pedig le vannak nézve, nem eléggé k.vásak, kár lenne őket nem megcsalni, szexben kihasználni, nem eléggé hisztis és taktikus r.bancok, ez a baj :)."


Ugyan, dehogy baj. Vannak rendes fiúk, akik nem akarnak kihasználni senkit.


"Az utóbbi válasz pedig, hogy k.vák között keresni a komoly kapcsolatot, egyszerűen nonszensz."


Nem azok között kell komoly kapcsolatot keresnie, hanem bárhol máshol, ahol csajok vannak. De amíg olyat nem talál és tele van pénzzel, addig ott vannak a playmate csajok a rosszlányok.hu-n. Így már érthető?

2014. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"A normális, dolgos szingli csajok pedig le vannak nézve, nem eléggé k.vásak, kár lenne őket nem megcsalni, szexben kihasználni, nem eléggé hisztis és taktikus r.bancok, ez a baj :).

Az utóbbi válasz pedig, hogy k.vák között keresni a komoly kapcsolatot, egyszerűen nonszensz. 28 L"


hát hogyne. na jönnek a tipikus női baromságok, úgy látom. egy normálisan kinéző, értelmes, bájos nőt nem néz le senki, sőt a normális férfiak ilyeneket keresnek kapcsolatra, csak sajnos 1000ből ha egy ilyen nő van.

az, h nők egymást túlszárnyalva öltöznek prostinak, az a saját frusztrációjukból és önbizalomhiányukból fakad. így öltöznek, mert több figyelmet kapnak, tudod, aki feltűnően öltözik, az többen veszik észre. ez nem jelenti azt, h a férfiak KOMOLY kapcsolatra ilyen feltűnősködő ribiket akarnak, általában az ilyeneket dobják is pár menet után.

azt meg csak zárójelben jegyzem meg, h az átlagos vagy túlsúlyos nők nagy része is "elvárja", hogy kihasználják, ugyanis jóképű tahókkal jön össze.

28 éves nőként vagy gőzöd nincs a valóságról, vagy csak szereted ismételgetni a szokásos mantrát, anélkül h gondolkodnál kicsit.


kérdező: nem teljesen értem, h mit akarsz. komoly kapcsolatot, vagy kalandokat? ha kalandot, akkor egyszerű a képlet. ha nem vagy jóképű, akkor legyél izmos/magabiztos/határozott/tahó, és máris könnyebb lesz nőt felszedni.

ha komoly kapcsolatot, és magadat akarod adni, akkor meg jó sokáig kell keresned a magyar nők között. itt nagyrészt már csak felszínes libák meg beképzelt keménykedő zavarodott nők vannak több oldalas elváráslistával meg 0 bájjal, háziassággal.

2014. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"A normális, dolgos szingli csajok pedig le vannak nézve, nem eléggé k.vásak, kár lenne őket nem megcsalni, szexben kihasználni, nem eléggé hisztis és taktikus r.bancok, ez a baj :). "


Talán a "normális" csajoknak is normális férfit kellene keresni, de ezek szerint nekik mégis az kell aki k..rvának nézi őket.

2014. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Olyan emberek véleményét kérdezd, akiket élőben ismersz! Képen van, aki szebbnek, és van, aki csúnyábbnak látszik. Ha kiderül, hogy csúnyának tartanak, akkor pedig igen, pénzzel csajozz, mert mást nem értékelnek a lányok a külsőn kívül!
2014. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!