Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan csajozzak?

Hogyan csajozzak?

Figyelt kérdés
mindig az ismerkedésnél rontom el. nem tudom az első mondatoakt. mik az első mondatok hgoy megismerkedjek vele? hogyan jussak el a közös témához?
2014. okt. 4. 21:50
 1/6 A kérdező kommentje:
17f vagyok am
2014. okt. 4. 21:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el különféle szituációkon,hogy mikor mit mondanál egy lánynak..:) az összeset nem tudom leírni,de mindenképpen egy Szia-val indíts.
2014. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiúval kezd, ha azzal összejön akkor meleg vagy.
2014. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de normális válaszokat már légyszi utolsó te meg elmehetsz a ...

elképzeltem már szituakt de nem jön belőlem olyankor a szó. legalább egy jó szitut mondhatnátok. eléggé önbiz. hiányos vok

2014. okt. 4. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb baj,ha önbizalom hiányos vagy.Esetleg tudom,hogy ez szemétség,de elsőnek próbálkozz olyan csajoknál,akik nem nagyon jönnek be,és akkor nem fogsz annyira izgulni.Én is átestem ezen rohadtul szar érzés én már csak tudom..de ha eljutsz odáig,hogy ezt az egészet játékként fogod fel,akkor már jó úton jársz:) És a hibák azért vannak,hogy tanulj belőlük szóval menj oda..mondj amit jónak érzel,és ha beégsz akkor következő alkalommal csináld másképp:D
2014. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj h eddig elég sokszor beégtem és már tutira akarok menni h ne úgy terjedjen mondjuk el a hírem a bnőik előtt h na ő nálam is próbálkozott hagyjad meg stb:D
2014. okt. 5. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!