Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan csajozzak ha nem...

Hogyan csajozzak ha nem szeretek buliba járni?

Figyelt kérdés

sziasztok 16 éves vagyok és nem az én világom ezek a nagy bulik péntek esténként... az ugy oké hogy 5-10 haverral elmegyünk valahova de buliba nem...

nem vagyok csunya szerintem nem nézek ki rosszul de nemtudok lányokkal ismerkedni ez okból

HELP ME


2014. okt. 16. 17:31
 1/4 anonim válasza:
inkább a tanuláson járna az eszed, mint hogy a pinákon
2014. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok.

Nem igazán csípem az ilyen szórakozóhelyeket.Nem szeretem a hangos zenét,táncolni meg nem tudok.Ha meg zenék akarok hallgatni azt itthon is megtehetem.De majd eljön a mi időnk is 16/f

2014. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bírom a zenét :D de nem ott azaz inkább a tánc meg a tömeg :S
2014. okt. 16. 17:39
 4/4 anonim válasza:
Ismerős érzés. Én sem szeretem az ilyen helyeket, és végülis táncolni sem tudok. Persze néha elmegyek a haverokkal az optimista fejemmel, arra gondolva,hogy ez most jobb lesz, ez más lesz stb. A zenét viszont imádom, nem tudnék élni nélküle. Sosem volt barátnőm, sose lesz, ezt mondogatom magamnak néha, bár ettől még hiszek abban, hogy egyszer talán lesz valaki. Jaj, én meg itt majdnem esti mesét mondok. 16f
2014. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!