Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak meg a gondola...

Hogy barátkozzak meg a gondolattal, hogy már 30 éves leszek?

Figyelt kérdés

ma 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Örülj, hogy nem vagy 40.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7-es: senki nem vinnyog, csak elmondta a 4-es, miért hülyeség, amit írtál. Másrészt a stílusod igencsak primitív!
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gondolj azokra akik nem élhették meg ezt az életkort.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 lámlámnahát ***** válasza:
0%

#4


a gond az, hogy még a negyvenes nők is ugyanezt próbálják előadni, csak hát...az, a fránya valóság.

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Akár megbarátkozol vele, akár nem, 30 leszel :)

Engem is eléggé megrendített annak idején, főleg annak tükrében, hogy mennyire mássá váltam, mint amit kamaszként elképzeltem. A jó hír, hogy emiatt a 40 már nem ütött szíven. :D

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nyálas, klisé gondolat, de igaz: ez egy olyan kiváltság, ami nem adatik meg mindenkinek. Vagy öregszel, vagy fiatalon halsz meg, márpedig szinte biztos vagyok benne, hogy te sem örülnél neki, ha az orvos azt mondaná, hogy pl csak egy éved van hátra.


Üdv: egy 30 éves nő.

ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!