Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő az a férfi aki nem...

Elítélendő az a férfi aki nem talál magának párt 30 éves korig?

Figyelt kérdés
ma 11:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
Inkább sokan irigylik mert nincs aki bele szóljon mit csinál senkinek nem kell elszámolnia azzal hogy hány sört ivott és több pénze marad, nekem az idősebb kollégáim mindig azt mondták hogy ha van eszed sosem nősülsz meg
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
55%

Miért lenne elítélendő? Nem értem. Inkább gondolkozz el azon, hogy eddig miért nem jött össze.

De egy tippem máris van, hogy miért, ha ilyen kérdések megfogalmazódnak benned, mint ez is itt.

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem az. Neki így jött ki a lépés.
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Elítélendőnek biztos nem az, inkább szomorú, ha tényleg szeretne, próbálkozik és nem sikerül neki. Ha nem érdekli vagy jó neki így, akkor mindegy.
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Miért?Kötelező párkapcsolatban élni?
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Mi van? Komolyan gondolod a kérdést?
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
58%

Figyelj! Én most vagyok 27,nekem kamaszként volt egy kapcsolatom,de azóta nekem se jön össze a barátnő több,mint 10 éve.Sőt még egy randi se. Rengeteg a ghosting, átverés.Érzelmeimmel is szeretnek játszadizni.Legalábbis azok anők akiknél próbálkoztam.

Elég ha annyit mondok magamról,hogy jelenleg szingli vagyok ennyi idősen és már sokan furán néznek...

A többségnél sajnos a piros zászló fel fog villanni,hogy ott valami gebasz van az illetőnél.Ezt nem szabad elmondani a saját érdekedben.

ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%

#7

"hogy ott valami gebasz van az illetőnél."

Minden okkal történik. Azért, ha valakinek nincs kapcsolata és nem önszántából, akkor ott biztos, hogy van valami, amin lehetne változtatni, ha az illető tenne is érte.


"Ezt nem szabad elmondani a saját érdekedben."

Hazugsággal indítani egy ismerkedést pedig a legnagyobb butaság. Előbb vagy utóbb úgyis ki fog derülni és ha olyan, akkor úgyis ott fogják az illetőt hagyni. Így legalább már az elején megkímélik egymást a teljesen felesleges köröktől és nem húzzátok egymás idejét.

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, hogy valójában a kutyát sem érdekli ha egy 30 éves férfi egyedülálló.
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!