Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő az a férfi aki nem...

Elítélendő az a férfi aki nem talál magának párt 30 éves korig?

Figyelt kérdés
ma 11:02
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Ilyen emberektől biztos hogy nem fogadom el a kritikát aki szándékosan áll bele másba mert unalmas az élete
ma 14:44
 32/37 anonim ***** válasza:

Egy csomó idióta embernek van párja.


Pl két ostoba is egymásra találhat, akik elfogadják vagy inkább nem is akarnak szembesülni a saját hibáikkal.


Na, most ehhez nekem tapsolnom kellene?

Van egy lány ismerősöm, akinek 35 évesen megkérték a kezét, ezt felvették videóra,olyan képeket raknak fel, ahol csókolóznak, mint két óvodás.

Nekem az ilyenekről az jut eszembe, hogy kissé flúgosak.

Tehát zsák a foltját megtalálta.


De olyat is ismerek, aki összejött 25 éves létére egy 40 éves 2 gyerekes nővel, akin látni, hogy nem teljesen normális, a fiú pénzeli őt azért, mert kb egy vele korú lány szóba se állna vele, mert igénytelen, lelalott 25 éves létére.


Na, most ilyenekhez képest, egy 30+os ember, aki normálisan tud kommunikálni, épeszű miért lenne rosszabb csak mert neki nincs, vagy nem szeretne párt.

Nem mindenkinek ez a felfogása "ha nincs ló jó a szamár is".

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Nem én álltam beléd szándékosan, csak javasoltam, hogy gondolkozz el a jelenlegi helyzeteden. Ez neked a szándékos beleállás? Hát.. mondom, hogy igen alacsony az érzelmi intelligenciád, de az ingerküszöböd is, ha már egy ilyenen megsértődsz, mint egy 5 éves gyerek.


Te írtad ezt, idézem:

"De amúgy sokat elárul az itt válaszoló emberekről az ilyen mint pl. "Azon kéne elgondolkozni, hogy miért alakult így" meg hogy ezt "Komolyan kérdezed?"

Mégis mit árul el az ilyen válaszolókról, hogy feltették azt a kérdést, hogy tényleg komolyan gondolod-e ezt a butaságot? Ha igen, akkor tényleg baj van a fejedben és az nem miattunk van. Vagy az is baj neked, hogy el kell gondolkodnod azon, hogy miért alakult így a mostani helyzeted?

ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

33-as


Miért gondolkozzon? Tudjuk a kérdező élethelyzetét vagy micsoda?

A kérdése nem az, amit te nyomsz már nem tudom hány oldalon át.

Állj már le!

ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
40%

#34


Talán fájna neki gondolkozni? Milyen mentális állapotra utal szerinted az, hogy valaki azt hiszi, hogy valaki el fogja őt ítélni, mert nincs kapcsolata? Nem érdekel a kérdező élethelyzete, nem nekem kell számot adnia, nem nekem kell leírnia a helyes választ, hanem saját magának. Ezért tanácsoltam, hogy gondolkodjon el a saját életén, hogy mi miatt nincs kapcsolata, ő miben lehet a hibás, miért alakult így a helyzete. Ez csupán egy jó tanács volt. Az, hogy itt belelihegte magát, meg felháborodott, hogy mi hogy merészülünk ilyet mondani neki, hogy gondolkozzon, meg tényleg komolyan gondolja-e ezt a kérdést... az már nem az én, mi problémánk.


A válaszomat is úgy kezdtem, idézem: "Miért lenne elítélendő? Nem értem."


Ha már valaki ilyet gondol, ott komoly problémák merülnek fel. Egy egészséges mentalitású embernek ilyen eszébe nem jutna.

ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

#33 Hát ezaz.

#35 Az, hogy te nem ítélsz el olyat akinek x éves korára nincsen kapcsolata vagy t{k mindegy mi az az nem azt jelenti, hogy más rajtad kívül nem. Amúgy meg tényleg oldalakon át nyomatod itt a pszichológust. Egészséges gondolkodású ember fejében is megfordulnak hülye gondolatok és kérdések. Te meg rögtön beállítasz engem elmebetegnek mert felraktam egy sz@ros kérdést. Nézz már magadba ember. Szerintem nálad nincsen valami totál rendben.

ma 15:23
 37/37 anonim ***** válasza:

Ki a fszt érdekel a magánéleted? A tiéd, csak rád tartozik.

Aki a magánéleted miatt elítél, az is.... ki a fszt érdekel?:D Semmi köze hozzá.


Innentől kezdve a kérdés gyakorlatilag értelmezhetetlen.

ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!