Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő az a férfi aki nem...

Elítélendő az a férfi aki nem talál magának párt 30 éves korig?

Figyelt kérdés
ma 11:02
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
71%

Nem mindegy, hogy feleséget vagy csak szimplán párt nem talál egyáltalán. Persze egyik sem gáz feleséget manapság a többség nem talál eddig, de sajnos egyre többen vannak akik párt sem találnak és a szomorú ebben az, hogy általában az okok abban rejlenek, hogy nem ismernek elég lányt ahhoz, hogy tudjanak találni mert mondjuk kis vagy faluban laknak minden közepes-nagy várostól távol, vagy nem a legjobb közép suliba járnak és a lányok interneten meg az engedélykéréseket nem nagyon nézik mivel túl sok van ezért tinderen is a legjobbakkal beszélnek kb csak. Utcán meg, főleg akkor ha 1 óra vagy több tömegközlekedésre lakik beszélgetni lehet, elérhetőségeket is lehet kérni. De, hogy a csaj normális beszélgető partnerré válik tehát nem sablonosan és vissza ír és hosszasan marad is, arra kevés esély van. Őket sajnálom a legjobban mert pedig sok közöttük az olyan aki ha ismerne több lányt akkor tuti jól tudnának csajozni.

De persze vannak azok is akiket érthető okokból utasítanak el mert nem jó a személyiségük vagy nem jók a csajozásban. De manapság már az is elvileg egyre elterjedtebb hogy vannak olyanok akik nagy városban élnek, jó suliba járnak, jól csajoznak, sok lányt ismernek, jó emberek mégsem sikerül nekik. Azoknak a pasiknak viszont akiknek nem jön össze 20-26 év kor környékéig és utána igen hajlamosak arra, hogy ha esetleg dolgoztak is már akkor a kapcsolat miatt ha szülőkkel élnek képesek felmondani pár évre a munkahelyükön és 1-2 nyár erején a lánytól is elvárják ugyanezt. Ugyanis ezen pasik nagy része mindenképpen beakarja pótolni a tinédzser kori hiányosságokat ezeken a tereken és ha a csaj hozzá járul én már láttam erre példát akkor sikerülhet is. Van ismerősöm aki a 30-as években tudta véghez vinni. Ugyan kellett vagy 5 év mire össze akartak és tudtak költözni de mostanra már gyerekük is van 8 év együtt lét után. A pasi most 39 éves, a lány vagyis mostmár inkább nő 28. De szerintem eléggé kevés nő ilyen toleráns főleg egy 30-as férfivel szemben de már a 20-al szemben is.

ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Nem, de áruld el, miért vetődött fel benned ez a kérdés.
ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem, miért volna az?

N

ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Azért vetődött fel bennem a kérdés mert manapság az lett a szokás főleg ebben az országban hogy lenézik azt az embert nem tart ott egy bizonyos korban a dolgokkal ahol az emberek nagy része. De amúgy sokat elárul az itt válaszoló emberekről az ilyen mint pl. "Azon kéne elgondolkozni, hogy miért alakult így" meg hogy ezt "Komolyan kérdezed?"

Tudtommal ez olyan oldal ahol bárki megkérdezhetem bármit.

És én erre voltam kíváncsi.

ma 12:23
 15/37 A kérdező kommentje:
2es na kiváncsian várom a tippedet. Biztos szakértő lehetsz:)
ma 12:25
 16/37 anonim válasza:
Kérdező az valóban igaz, hogy lenézik ebben az országban az olyan embert nagyon sokan a 11-es válaszomba is asszociáltam erre amúgy. Az oldalon lehet kérdezni bármit, de ide sajnos az emberek nagy része csak anonimként gonoszkodni, trollkodni jár fel a és a moderátorok sincsennek ellenőrizve mivel nem bannolják ki nagyon az ilyen embereket még a válaszaikat sem törlik.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
28 évesen lett az első komolyabb párom, mert volt képességem bevonzani a rosszakat és valójában másik képességként rögtön felismerni az intő jeleket. Élből nem mentem bele olyan kapcsolatokba, amikben néhány hét alatt pórul jártam volna.
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, látom telibe talált, amit írtam, tehát igazam van. A tippem már ott volt, de akkor megfogalmazom másképp, hogy megértsd. Nem lehetsz se érzelmileg, se értelmileg fejlett, ha kiírsz egy ilyen kérdést, és feltételezed azt, hogy elítélik azt a személyt, ha 30 évesen valakinek nincs kapcsolata.


"De amúgy sokat elárul az itt válaszoló emberekről az ilyen mint pl. "Azon kéne elgondolkozni, hogy miért alakult így" meg hogy ezt "Komolyan kérdezed?"

Mi a problémád ezekkel a felvetésekkel? Szerinted minden ok nélkül nincs kapcsolatod? Szerinted a semmi miatt nem kíváncsi rád senki? Oka kell, hogy legyen, és tényleg jó lenne azon elgondolkodnod, hogy mi is lehet a hiba benned. Senki se tökéletes, mindenkinek vannak hibái. Neked is vannak, amire gondolom lehet, hogy már felhívták a figyelmedet, csak te nem vagy hajlandó ezeken változtatni, aztán meg csodálkozol, hogy miért is vagy egyedül. Foglalkozz önismerettel, önvizsgálattal. 30 évesen idáig jutottál ennyi erőbefektetéssel. Akkor nem gondolod, hogy ideje lenne változtatnod, ha eddig esélytelen volt a párkeresésed? A hibáidat javítsd ki, legyenek konkrét elvárásaid, hogy milyen legyen a párod, te mit tudsz nyújtani..stb.

Pl. ha te elvárod, hogy a párod jól nézzen ki, foglalkozzon magával, akkor te is tudd ugyanezeket az elvárásokat nyújtani, tehát nézz ki jól, foglalkozz magaddal, de ne csak külsővel, hanem belsővel is. Csak olyat várj el a másiktól, amit te magad is teljesíteni tudsz.

ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
63%

Igazából már leírták, csak megerősíteni tudom, hacsak nem valami politikus, nagy fejes vagy valami ismert ember vagy, akkor a kutyát sem érdekli, hogy van párod vagy nincs. Mindenki a saját életével foglalkozik, azt próbálja menedzselni több-kevesebb sikerrel. Szóval a társadalmi megítélés részét engedd el.

A fő kérdés úgyis az, hogy belátni neked miért kell párkapcsolat, mik az értékeid, hibájd, mit tudnál beletenni, hova szeretnél eljutni. Ha ezeket tisztáztad, akkor próbálj olyan közegbe járni, ahol vannak hozzád passzoló nők és kezdeményezz. Lesz egy jó pár elutasításban részed, de ez benne van, folyamatosan fejlődsz ebben is.

ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Még szerencse, hogy nem is ismersz😂 El sem tudod képzelni mennyire "telibe talált" a bölcs válaszod.

Fogalmad sincs ki vagyok és milyen vagyok.

Köze nincs egy egyszerű kérdés feltevésének ahhoz, hogy ki milyen életet él vagy hogy milyen.

100 százalékig tisztában vagyok a hibáimmal,el is ismerem őket és rajta vagyok a dolgon hogy változtassak rajta. Nem tudod hogy milyen dolgokon mentem keresztül ami miatt nehezebben nyitok az emberek felé mint akinek egyáltalán nincsenek gátlásaim. "Csodálkozol rajta, hogy senki nem kíváncsi rád"? Az is nagy szerencse, hogy egyáltalán nem ismered az ismerettségi körömet és hogy milyen emberekkel teremtek kapcsolatot. Az ilyen válaszokkal csak magadat minősíted. És az, hogy egy kérdést ki írtam az egyáltalán nem azt jelenti, hogy vonatkozik rám a helyzet.. Te még is ebből próbálod megítélni az embert. Valószínű neked is sok dolgon kellene változtatnod és gondolkoznod.

És el kell hogy mondjam hogy még csak 30 közelében sem vagyok. 23 évesen írtam ki egy ilyen kérdést.. Borzasztó😂

ma 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!