Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 30 éves embernek miért...

Egy 30 éves embernek miért mondják, hogy még előtte az élet, amikor ez nem igaz?

Figyelt kérdés
A legtöbben ennyi idősen elérnek valamit, illetve sokan már házasok, gyerekük van, aki ennyi idősen nem találta meg a párját, az már valószínűleg ezután sem fogja.

#30 éves kor
tegnap 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát én számtalan emberrel tudnék akár holnap is randizni, akiket ismerek, ha akarnék, de van párom jelenleg. Ha 30 évesen egy lepusztult 💩 vagy, akkor nyilván nehéz a helyzet, de olyan állapotban egy 20 évesnek se könnyebb. Össze kéne szedni magadat, az embernek a 30-as éveiben még bőven a toppon kellene lennie fizikailag és mentálisan is, maximum azért lehet nehezebb a pártalálás, mert talán valamivel kevesebb a szingli, de a 30-asok kapcsolatai még azért nem olyan stabilak, hogy ne történjenek szakítások rendszeresen, az majd inkább 40-50 körül jön el, hogy azok a kapcsolatok, amik akkor megvannak, már valószínűleg sokáig/örökre tartanak és nem tudsz miből válogatni, hacsak nem titkos viszonyokat akarsz. Szóval a 30-asok között még bőven vannak, akik épp egyedülállóak és nyitottak az ismerkedésre.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%

Ennek elég sok oka lehet

Én 29 éves vagyok és azért gondolom azt, hogy még előttem az élet mert tele vagyok energiával mint egy 20 éves, így kb. bele lehet még kezdeni mindenbe

tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Bőven vannak olyan idősebb ismerőseim akik jóval 30 felett találtak meg az igazit, akkor házasodtak. Olyat is ismerek aki teljesen új szakmát tanult és teljesen megváltoztatta az életét. Bármikor lehet izgalmas, eseménydús életed. Egy 50es is tud pörögni ahogy egy 20on éves is lehet beteges, vagy élheti úgy az életét, hogy nem történik vele semmi
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert baromira igaz! Képzeld már el, hogy 60, 70 éves vagy. Vagy képzeld el, hogy 90 évesen fekszel a halálos ágyadon, és visszaemlékszel, hogy 30 évesen azt hitted, túl idős vagy bármihez is és azért nem csináltad... Egyszer élünk, csináld, amihez kedved van.

33F

tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre tovább élnek az emberek és 30 után még több, mint a fele hátra van. Az ismerkedés szerintem egyénfüggő, hogy kinek mennyire nehéz, van, akinek huszonévesen sem megy, van, akinek később is nagyon jól.
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pff ezt a szotykos mentalitást...
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 he84 ***** válasza:
Én például a barátomat bőven 30 felett ismertem meg és még most is vele vagyok boldogan. Így hát kérdező, ez általánosságban nem igaz, az más kérdés, ha nálad ez igaz, vagy még kevés embernél egyéb okokból.
ma 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizony mondom, több vagyok a kétszeresénél.

Jogilag felnött 18 évesen lett, tehát 12 évnyi nagykorúság van csak mögötte.

Nem egy embert ismerek, aki harminc fölött talált párra. Van aki negyven. És? Boldogak.

Ha harminc évesen temeted magad, akkor nem a koroddal van baj, hanem a gondolkodásoddal. Azon meg csak te magad változtathatsz.

ma 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!