Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi késztethet valakit arra,...

Mi késztethet valakit arra, hogy úgy legyen öngyilkos, hogy felgyújtja magát?

Figyelt kérdés
Néztem egy videót nemrég, amit egy térfigyelő kamera vett fel. Egy fiatal srác benzint locsolt magára és felgyújtotta magát. Mindezt fényes nappal egy forgalmas út mellett. Nagyjából egy percig "vergődött", mire meghalt. Mennyire kell betegnek lenni ahhoz, hogy valaki egy ilyen fájdalmas halált válasszon?

ma 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Van az a fájdalom elkeseredettség ami már elképzelhetetlen és nem lát jobb megoldást mint véget vetni mindennek.

Az öngyilkosok hatalmas aránya férfi nem pedig nő. Egy férfi nem beszélheti sírhatja ki magát mint a másik nem mert mindenki tudja minek lesz titulálva és senki se kíváncsi rá, így marad a sok belső őrlődés aminek ez szokott a vége lenni.

Ez van, van aki már nem bírja és úgy van vele elég volt.

ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Összeszűkült tudatállapot. Szívesen. Racionális gondolkodás ilyenkor nem létezik.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán szeretett volna drasztikus módon távozni. Ilyenről általában sokáig beszélnek az emberek.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az hülyeség hogy drasztikus módon akart távozni. Én inkább azt mondanám hogy olyan elkeseredett élete volt, és annyira gyűlölte önmagát/okolta magát valamiért hogy a lehető legtöbb fájdalmat akarta magának okozni. Emellett biztos hogy nem tudott teljesen tisztán gondolkozni
ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Igen, ebben lehet valami.

ma 19:09
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb önégetés politikai tiltakozás, más esetekben ritkán választják. Tessék olvasgatni a Prágai Tavaszról.
ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezekkel az öngyújtókkal az a baj, hogy gyakran túlélik, ha van a közelben segítség, én biztos nem ezt választanám.
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. De mindenképp rettenetes fájdalmat okoz magának
ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is tudta hogy milyen modszerek vannak. Ezt ismerte csak biztosnak.

Kizárt hogy önkinzásra vágyott volna. Buta volt.

ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az is benne lehet, hogy az illető férfi volt, mert ők gyakrabban választanak brutálisabb módszert, mint a nők.
ma 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!