Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élted meg, hogy te...

Hogyan élted meg, hogy te találtad meg egy rokonodat/ismerősödet sikeres/sikertelen öngyilkossági kísérlet után?

Figyelt kérdés

aug. 2. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az exem volt, és szakítás után is jóban voltunk és nagyon szerettem. " Szerencsére" nem csak én találtam meg, a mentősök próbálták újraéleszteni mikor odaértem. Ott helyben a körülményekhez képest jól viseltem, de nagyon mélyen érintett és azóta sem hevertem ki. Talán soha nem is fogom. Nem élte túl.
aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
tegnap 00:09 Biztos a szakitas miatt volt!
aug. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, a másodiknak válaszul: Elég bonyolult és szövevényes volt a történet ami elvezetett a haláláig, de annak csak egy apró része volt a mi korábbi szakításunk. Mindegy, nagyon bonyolult eset volt, és nagyon sok érzelmi szenvedéssel járt minden szereplő számára az odáig vezető út is. Azóta is haragszom magamra, hogy nem voltam elég bátor és leleményes, hogy meg tudjam előzni ezt a kimenetelt.
aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
ma 09:23 Ertem. Koszonom a valaszodat!! <3
aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!