Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sajnos nem vagyok elég karakán...

Sajnos nem vagyok elég karakán egy öngyilkossághoz. Fájdalmaim vannak. A kevésbé bunkó orvosok azt mondják, örüljek, hogy van ami fájjon. Az emberi kapcsolataim katasztrofálisak (nem tanultam meg idejében a "társasági szabályokat")?

Figyelt kérdés

Nem kell olyanokat írni, hogy ne legyek öngyilkos, mert éppen ehhez vagyok gyenge.

A kérdés, hogy önmagamat hogyan viseljem el...

Az agytúrkászt kár írni, járok hozzá. (nagyon sokadik)


júl. 24. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy az emberi kapcsolatai katasztrófálisak?
júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, katasztrofálisak. Igen, nem tanultad meg idejében a "társasági szabályokat".
júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mitől vannak fájdalmaid? Milyen gyógymódot javasolnak az orvosok?

Magadat elviselni nehéz, ha negatív gondolataid vannak. Meg kell próbálnod találni valamit, amit szeretsz magadban (elég csak valami apróság, pl szeretsz rajzolni, és ezt élvezed), és erre helyezni a fókuszt egy ideig. Közben hallgas zenét, amit szeretsz, és szép lassan a jó dolgokon is elkezdése elmélkedni.

Nyilván nem biztos, hogy neked ez a rajzolás, és ez nem egyik napról a másikra fog menni. De az önismeret és az önszeretet már egy lépés lehet a gyógyulás felé is

júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Törött kar, sérült ízületek.

Az orvosok nem javasolták gyógymódot. Azt mondták, hogy örüljek, hogy van, ami fáj. A sérült ízületek egy élet alatt jöttek (térd boka váll) össze. A törött kár egy robogó baleset és akkor a csuklóm is sérült.

júl. 24. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor keresni kell másik orvost, aki tud megoldást javasolni.

A törött kar most rossz, de szerencsére nem tart örökké.

Ha lelkileg nagyon nem vagy jól, érdemes egy pszichológust is felkeresni.

júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!