Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan ember a környez...

Volt már olyan ember a környezetetekben (barát, rokon, családtag, ismerős) , aki egy viszonzatlan szerelem miatt lett öngyilkos?

Figyelt kérdés

aug. 26. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,volt osztálytársam 25évesen..
aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában alap a depresszió, amire rárakódik, hogy nem tud jó társ lenni: ingerlékeny, sértődős, vagy szerfüggő lesz, stb. Innen egy lépés, hogy a szerelme elhagyja. A látszat az, hogy ő volt az ok, de redszerint csak az utolsó csepp a pohárban a szakítás.

Egyik tanárom a férjével kettős öngyilkosságot követett el, az egyszem lányuk öngyilkossága után.

Előtte sokat panaszkodott a vejére, hogy a lányáék házassága nagyon rossz.

Ismertem olyan 17 éves lányt, akinek öngyilkossági kisérlete volt egy szakítás után. Nem halt meg, és mosolyogva közölte, hogy érdemes volt ezt tenni, még úgyis, hogy bevitték a pszichiátriára, mert a srác visszajött hozzá.

aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek mind borzasztóak, sajnálom!
aug. 26. 22:15
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem a rokonságomban volt egy fiatal srác - nem tudom pontosan, mennyi idős volt -, akinek a menyasszonya az esküvő elött nem sokkal bejelentette, hogy mégse akar hozzámenni. Ezután lett a srác öngyilkos. El se tudom képzelni, milyen fájdalmat élhetett át!


Amúgy velem most az van, hogy egy házas nőbe vagyok szerelmes. Egyértelműen megmondta, hogy semmi több nem lehet köztünk barátságnál. Egy alkalommal olyan "hevesen" elkezdtem neki bókolni, amit már soknak érzett és lepattintott, így a barátságunknak is vége lett. Azóta olyan vagyok, mint akinek egy darabot kitéptek a szívéből. Hihetetlen fájdalom! Sok minden megfordult a fejemben, hogy hogyan tovább, többek közt az öngyilkosság is. Teljesen padlóra kerültem!

aug. 27. 00:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Tűzz ki célokat magad elé. Teljesen mindegy, hogy, milyen jellegűt. Pl. megcsinálsz valamit, amit régóta halogatsz. Másnap szintén. Apránként, apró sikerélményeket kéne átélned.

Sokáig el fog még kísérni ez a szerelem, főleg, hogy nyomultál és elege lett belőled. De legalább megpróbáltad!

Mások az érzéseik kifejezéséig a másik felé sem jutnak el.

Egy darabig még nagyon fog fájni, de tudod, elmúlik egyszer. :)

aug. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!