Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan éltétek meg lelkileg a...

Hogyan éltétek meg lelkileg a viszonzatlan/plátói szerelmet?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tömören: rosszul. Ezért mielőbb randit kerek. Ha elutasít, keresek a szerelmemnek más alanyt.
2021. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Motivált. Tudtam, hogy nem lesz belőle semmi, mégis olyan volt, mint egy múzsa. Rengeteget fejlődtem általa, pl megtanultam egy nyelvet, jó lettem egy tantárgyból, mert elkezdett érdekelni, az, ami érdekelte őt. Ez kulcsfontosságú volt a felvételimnél. Jobban tanultam, komolyabban űztem a hobbijaimat. Nem kellett drámázástól tartani, mert eleve tudtam, hogy nem lesz semmi. Szóval abszolút pozitív.
2021. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

A viszonzatlan szerelem egy szenvedés. Folyton rá gondolsz, felőrlöd magad belűlröl, nincs más számodra, csakis ő. Vágyakodsz utána epekedve.

Fantáziálsz róla.

De egy idő után rádöbbensz, ez mind felesleges szenvedés volt.

2021. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz másik viszonzatlan szerelem. Ennyi.
2021. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én depressziós lettem.
2021. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Keserédes valahogyan az egész. Egyrészt pozitívan élem meg, mivel a legutóbbi szakításom után azt hittem, nagyon sokáig nem fogok tudni gyengéden érezni senki iránt, mégis megtörtént. Plusz azóta elég depis a hangulatom, ez pedig tud egy kicsit motiválni arra, hogy összekapjam magam. Jó érzés néha azon kapni magam, hogy "jé, ennek a nescafé-nak pont olyan a színe, mint a szeme". Azt hittem, kioltották belőlem legutóbb a finom érzéseket és az ilyen jellegű idealizmust.

Másfelől még nagyobbat lök a depresszión. Elég sokat van a közelemben. Próbáltam lemorzsolódni mellőle, de nem sikerült... Valami vonz a közelségéhez. Mégis szívszorító elnézni, amikor a kalandjairól beszél, vagy látom, hogy a társaságomban tesz ilyen gesztusokat más felé... Olyankor mindig egy darab sz.rnak érzem magam valahol és rá is neheztelek emiatt, hogy nem könnyíti meg legalább ennyivel a dolgom.

Az eszemmel tudom, hogy szerethető vagyok és lehetek még boldog úgy, hogy viszonozzák az érzéseimet, de nem hiszem, hogy ez mostanában lesz. És még ezt is le kell tennem teljes egészében... Tud úgy fájni, mint egy valódi szakítás, úgy érzem. Nehéz tőle elszakadni, mert minden morzsába csimpaszkodik az ember ilyenkor, még ha tudja is, hogy ez viszonzatlan.

A plátói szerelemnek is megvan a maga szépsége, amennyiben érzelmesebb, szentimentális vagy. Másrészről több a fájdalom, amit okozni tud.

2021. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És ha egy kollégámért vagyok oda? Rettentően rossz látni naponta. Kerüljem el valahogy? Kevesebbet látom, akkor el fog múlni egyszer?
2021. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


"Kerüljem el valahogy?"

Nekem nem vált be, csak rosszabb lett.

2021. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit lehet tenni. Ha kerülöm rossz, ha látom az is rossz...
2021. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam most éppen lelki szárazságot, levertségérzést okoz a viszonzatlanság.


Talán némi kémiai vonzalom lehet a másik fél részéről is, de jól titkolja és inkább azt sulykolja belém az illető, hogy még a volt feleségét szereti - tűzön-vízen át.


Nekem ezeket a határokat tiszteletben kell tartanom. Ennyi.

2022. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!