Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire érdekelne titeket...

Mennyire érdekelne titeket egy Youtube sorozat, ami egy önpusztító ember lassú halálát rögzítené?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy önsorsrontó és önpusztító ember, aki megunta az életét és keményen küdött azért az elmúlt 10 évben, hogy neki minnél rosszabb legyen, lényegében az volt az élete értelme, hogy tönkretegye magát. Jelenleg úgy néz ki, hogy 2 hónap múlva hajléktalan lesz és a telet nem akarja átvészelni, fagyhalál fog bekövetkezni.

Érdekelne egy ilyen sorozat, ahol minden nap 5 percet dumál, hogy hogy jutott idáig?



aug. 8. 21:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdekelne
Nem érdekelne
45 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Pozitív tartalmakat fogyasztok. :)
aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem jó lenne, engem érdekelne.
aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés. Mit jelent az önpusztító, mit jelent, hogy lassú, egyáltalán tudsz e normálisan, érdekesen beszélni kamera előtt..... Napi öt perc nagyon kevés
aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát 2 hónapig tudom fizetni az albimat, utána kiraknak az utcára. Tehát Október elején kerülök utcára, Skandináviában, ahol már ott kemény hideg lesz. És nem akarok dolgozni, nem akarom kihúzni a telet, tehát valamelyik minuszban megdöglök. Ennyi.
aug. 8. 21:28
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Bartos videói is hasonlóak, csak ott nem akarta hogy ő neki rossz legyen.

De egyébként a leírásod alapján tudsz ilyen konkrét esetet vagy te vagy ilyen helyzetben és közvetíteni akarod?

aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok ilyen esetben és itt GYK-n van egy kis hírnevem. Közvetíteném a haldoklásom.
aug. 8. 21:30
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem érdekel. Miért nézném valakinek a vergődését? Se időm, se kedvem ehhez.
aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kár mást belelàtni ebbe, hidd el küzdeni fogsz, nem vagy te önsorsrontó. A gyk hírnévvel meg mit kezdjünk
aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lenne olyan tanulságos és mókás mint Bartos mösteré?
aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ottani hajléktalanszállókon átvészelheted a telet, de jobb lenne olyan munkahelyet keresni amihez van munkásszálló.
aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!